Reprezentanci Hufca ZHP Przasnysz na XII Mistrzostwach Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Nożnej

W miniony weekend harcerze z Hufca ZHP Przasnysz wzięli udział w XII Mistrzostwach Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Nożnej w Mławie zajmując wysokie pozycje.

 

Udział w mistrzostwach wzięło 38 drużyn z całej Polski.

– Walka między drużynami była zacięta i niejednokrotnie rozgrywki kończyły się karnymi, z powodu niejednoznacznego rozstrzygnięcia spotkania. Podczas apelu końcowego zostały wręczony nagrody dla zwycięzców turnieju w piłkę nożną, turnieju Cheerleaderek oraz turniejów dodatkowych – relacjonują organizatorzy.

W sobotę do Mławy wyruszyli reprezentanci Hufca ZHP Przasnysz. Udział w zawodach wzięła damska reprezentacja drużyny 4 HDK „Wega”, która zajęła II miejsce w kategorii Open. Piłkarze z Hufca ZHP Przasnysz zasili także szeregi drużyny „Firma remontowo-budowlana Bogusław Łęcina”, która zajęła I miejsce, także w kategorii Open.

 

– Nagrodę dla najlepszej piłkarki otrzymała druhenka Zosia, a nagrodę dla najlepszego piłkarza druh Mrówa. Dziękujemy za świetną zabawę i miło spędzony czas! Do zobaczenia na harcerskim szlaku – podsumowuje „Wega”.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments