Rajdowe Kryterium Orlika 2022 za nami [FOTO]

Ponad 40 załóg zameldowało się na starcie Rajdowego Kryterium Orlika 2022. Impreza AMK Rzemieślnik co roku przyciąga rzeszę fanów sportów motorowych. Nie inaczej było tym razem.

 

Na zawodników czekały odcinki specjalne przygotowane w Olszewcu (gmina Przasnysz), Miłoszewcu (gmina Czernice Borowe) oraz finałowy, i zarazem najbardziej widowiskowy, na osiedlu Orlika w Przasnyszu. Łącznie wystartowały 42 załogi, 18 w KJS i 24 w Super KJS.

Przasnysz reprezentowali: Kuligowski Daniel, Jeziorek Sławomir (Toyota Starlet), Lidzki Rafał, Lidzki Marcin (Honda Civic), Rupiński Dariusz, Bukowski Rafał (Subaru Impreza) Kasuła Konrad, Myślińska Aleksandra (Honda Civic), Kołakowski Mariusz, Gniazdowski Michał (Opel Astra) oraz Gnojewski Bartosz, Szweda Arkadiusz (Subaru Impreza).

Po całodziennych zmaganiach wyniki przedstawiały się następująco:

 

 

 

red

Sprawdź również
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hady
Hady's
2 miesięcy temu

To znaczy, że benzyna nie jest taka droga skoro na takie rzeczy w dobie szalejących cen jeszcze sobie pozwalamy.Panie Obajtek, dycha za litr będzie też spoko, stać nas.Lubię sporty motorowe, żeby nie było, ale lubię też zdrowy rozsądek.Sami nakręcamy spiralę zła.

jana
jana
2 miesięcy temu
Reply to  Hady's

Puknij się w czoło , to nie ty płacisz za nich.Idąc twoim tokiem myślenia to należałoby wszystkie wyjazdy skasować- na Mazury , na urlop , do lekarza poza Przasnysz, na targ, a tak się dzieje ,że z Orlika jadą do kościoła Farnego.Zajmij się swoim życiem a nie innych.Malkontenctwo to obrzydliwa cecha.

Hady
Hady's
2 miesięcy temu
Reply to  jana

Spójrz w lusterko a zobaczysz, że tam nic nie ma.Nie chce mi sie z Tobą gadać.

Marek
Marek
2 miesięcy temu
Reply to  Hady's

A żeby cię dupa bardziej bolała dodam że większość jeździła na paliwie rajdowym które jest 3 razy droższe.

Hady
Hady's
2 miesięcy temu
Reply to  Marek

…uck.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 miesięcy temu

Nie ma kozaka na Lancery .i tak pewnie długo jeszcze zostanie 👏👏💪💪AK Polski

galant
galant
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Misiu rozgniata (od Mitsu )

gangsta Michu 😉

Marek
Marek
2 miesięcy temu

Drugi raz organizator imprezy informuje pobliskie firmy przejeżdżające przez miejscowości na którym odbywał się rajd że będzie droga zamknięta. Jeździjcie sobie do okoła orlika a nie po miejscowościach i niszczyciel drogi

NiedzielnyMarek
NiedzielnyMarek
2 miesięcy temu
Reply to  Marek

swoim cienkuecento jezdzij sobie dookola orlika.

Prawdziwe konie, rumaki potrzebuja przestrzeni 😉

kurpie fast and furious dla 20letnich bryk

Przemek
Przemek
2 miesięcy temu
Reply to  Marek

U mnie w okolicy nikt nie był, nikt nie informował. O zamknięciu drogi dowiedzialem się, gdy rajd już trwał i policja zamknęła drogę. Stali cały dzień na kogutach barykadują przejazd. A te debile z rajdowej (tak niektórzy z nich musza byc debilami) rozgrzewali sobie opony na dojeździe, który był ogólnie dostępny i jeździli wężykiem od lewej do prawej. Dojeżdżam do łuku drogi w m. Toki, a tam rajdowka na moim pasie.

mirafiori
mirafiori
2 miesięcy temu
Reply to  Przemek

to jest rozgrzewanie opon-jazda wezykiem.
Udawali kurpiowska formule ainc.
Takie dwudziestoletnie auto z rozgrzanymi oponami jest szybsze-ma lepsza przyczepnosc na zakretach o ile kolo od spawanego zloma wraka nie odpadnie 😉
Ktos sprawdzal czy te wraki nadaja sie do scigania i spawy nie puszcza?

prawda boli
prawda boli
2 miesięcy temu
Reply to  mirafiori

Jak byś miał chociaż minimum pojęcia o rajdzie to byś wiedział jak to się odbywa, a że z rajdu wiesz tylko tyle co pojeździłeś na pegazusie to raczej bym przemilczał niż pisał bzdury

mirafiori
mirafiori
2 miesięcy temu
Reply to  prawda boli

Zwracam honor prawdzie. Faktycznie o rajdach szrotow nie mam zadnego pojecia.Jakie najmlodsze auro w tym rajdzie bralo udzial a ile ma najstarsze?
wygladaja srednio na okolo 20 lat

A co to pegazus?

Szczęśliwa
Szczęśliwa
2 miesięcy temu

Toż to głupota