Rajd „Rower z Aureolą” już w najbliższą niedzielę

To nie koniec świętowania dnia patrona miasta, czyli św. Stanisława Kostki. W najbliższą niedzielę jego pamięć uczczą rowerzyści.

 

Już po raz kolejny mieszkańcy Przasnysza i okolic udadzą się w rajd rowerowy, którego droga prowadzi od miejsca chrztu św. Stanisława Kostki do miejsca jego narodzin. Uczestnicy będą mieli do pokonania ponad 6 km. Na miejscu będzie na nich czekał poczęstunek oraz konkursy z nagrodami. Współorganizatorzy wydarzenia, czyli Stowarzyszenie Przasnyskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę zapewniają, że będzie to najlepszy czas na rodzinne, niedzielne popołudnie.

 

Rajd rozpocznie się o 14.00 przed przasnyską Farą, a następnie wszyscy wspólnie udadzą się do Rostkowa.

 

 

M.Bieńkowska

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zaczynambycnanie
zaczynambycnanie
1 rok temu

Polski ład ciąg dalszy, jak to było ? – Przasnysz 13 mln, Mława 113, Szczytno 70 mln, teraz Pasym złożył wnioski na 60 mln …

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Zobaczymy, kto ile dostanie. Narazie jedno jest pewne. Polski nieład zabiera samorządom duże pieniądze. A ewentualne dotacje beda dostawać swojacy. Chociaż z tym to tez nic pewnego, bo nasz możnowładca biegał z plakatami i ulotkami Du*y jak oparzony, a jak przyszło do dzielenia kasy to powiat nie dostał nic.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Tacy wszyscy pobożni, a na granicy uchodźcy umierają z zimna. Nawet jeśli nie chcemy ich wpuścić (bo przecież 24 biedaków zagrozi bezpieczeństwu naszego macarnego państwa), to chyba można podrzucić im kilka namiotów, paletę drewna kominkowego i trochę ciuchów i żarcia? Budżet nie musi się dokładać, dobrzy ludzie kupią co trzeba… Zapewne Stanisław Kostka byłby z nas dumny.