Radny Czaplicki zachęca do współpracy przasnyskich działkowców

7 maja w Rodzinnym Ogródku Działkowym Majowe 1 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze działkowców. Uczestniczyli w nim również burmistrz Łukasz Chrostowski i radny Sławomir Czaplicki.

 

Przybyli goście zapoznali się z problemami i potrzebami działkowców. Zadeklarowali możliwe wsparcie, udało się wstępnie uzgodnić pierwsze sprawy.

– Dziękuję za zaproszenie działkowcom ROD Majowe 1 i dobrą atmosferę. Cieszę się, że mogę też konkretnie pomóc. Po wcześniejszym uzgodnieniu z zarządem, sfinansowałem z diety radnego miejskiego wykonanie tablicy informacyjnej, którą zainstalował już zarząd. Niech służy – mówi radny Sławomir Czaplicki i zaprasza działkowców do współpracy.

– Zapraszam do kontaktu przedstawicieli pozostałych przasnyskich ogrodów działkowych. Pokryję z diety radnego koszty wykonania takich tablic także dla innych ogrodów lub wesprę inne uzgodnione potrzeby. Oczywiście jestem też do dyspozycji w innych sprawach. Już skontaktowali się ze mną przedstawiciele kolejnych ogrodów – ROD Wiosna i ROD Przytorze. Spotkamy się i co mogę to pomogę. Tak pojmuję i realizuję rolę radnego – komentuje.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jana
jana
1 miesiąc temu

Owszem , za rok wybory , a więc…:)

Mirek
Mirek
1 miesiąc temu
Reply to  jana

Jak radny taki miłośnik działkowania to niech lepiej te krzaki podleje przy farze co posadzili z burmistrzem tydzień temu a już uschły na wior. Niech na rondzie nie sądzą tych krzaków bo tam to 20 tysięcy złotych uschnie przy takich gospodzinach.

Krzysztof Wesołowski
Krzysztof Wesołowski
1 miesiąc temu

A tak się śmieją z moherów ale jak trzeba się schylić po głosy wyborcze to już działkowe dziadki i babki są fajne.

Danuta
Danuta
1 miesiąc temu

Akurat radny Czaplicki działa od początku i pomaga beż względu na kalendarz wyborczy. Zresztą to widać w jego okręgu wyborczym, ale też innych miejscach Miasta.

Ala
Ala
1 miesiąc temu

Pan Czaplicki powinien być burmistrzem albo prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej.

Benek
Benek
1 miesiąc temu
Reply to  Ala

A właśnie. Dobry pomysł Sławek powinien zostać prezesem Jaskółki. Może by skruszył beton.

imie
imie
1 miesiąc temu

ciekawe czy nawet na spotkaniu z działkowiczami udało się radnemu Czaplickiemu wpleść jakąś – jak zwykle oczywiście negatywną ocenę – Trochimiuka i Bienkowskiego. Nie zebym był jakimkolwiek fanem tych ostatnich, ale nachalna propaganda Czaplickiego przeciwko Bienkowskiemu i spółce już dawno przekroczyła granice żenady.

Wojtas
Wojtas
1 miesiąc temu
Reply to  imie

Zwyczajny fanatyk.