Radni ufundowali sprzęty AGD dla Koła Gospodyń Wiejskich w Przysowych

Chorzelscy radni, Michał Wiśnicki i Marek Moszczyński, ufundowali lodówkę i kuchenkę mikrofalową dla KGW w Przysowych. Sprzęty już znalazły się w niedawno wyremontowanej świetlicy wiejskiej.

 

– Niezbędne w naszej kuchni są sprzęty AGD. Nie są to tanie rzeczy, więc nie łatwo jest uzbierać nam we własnym zakresie takie pieniążki. I tu jak zwykle pojawiają się dobre duszyczki, czyli nasi wspaniali Radni. Wiedząc o tym jak ogromne braki jeszcze posiadamy w naszym wyposażeniu sprawili nam wspaniałe prezenty – informują gospodynie z KGW Przysowy.

Dwa nowe sprzęty pojawiły się już w świetlicy.

– Z dietki radnego Przewodniczący Rady Gminy Pan Michał Wiśnicki zakupił do naszej świetlicy nową lodówkę, a Pan Radny Marek Moszczyński zakupił nam kuchenkę mikrofalową. Nawet sobie nie wyobrażacie jakie to dla nas ogromne wsparcie.  I nie mówimy tu tylko o wsparciu finansowym. Bardzo Panom dziękujemy. To wspaniałe uczucie wiedząc, że są pośród nas osoby, które zawsze służą dobrą radą i wyciągają do nas pomocną dłoń – dodają, nie ukrywając wdzięczności.

 


 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments