Rada Rodziców Przedszkola Samorządowego w Jednorożcu zaangażowała się w uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela

Inaczej niż zwykle, bo wyjątkowo Rada Rodziców Przedszkola Samorządowego w Jednorożcu zaangażowała się w uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela , który stał się świętem każdego pracownika naszego przedszkola.

Pani wicedyrektor Zespołu placówek Oświatowych w Jednorożcu Małgorzata Kardaś-Wcisło zwróciła szczególną uwagę jak wszyscy pracownicy przedszkola są ważni w tej placówce , jak ogromną pracę wykonują i serdecznie im za ten wysiłek podziękowała. Nauczycielki Edyta Lorenc i Aneta Iwulska przygotowały koncert życzeń w wykonaniu przedszkolaków dla wszystkich pracowników . Była to ogromna niespodzianka, bo każdy pracownik usłyszał wierszyk o sobie i poczuł jak ważną rolę spełnia w naszym zespole. Na uroczystość zostali zaproszeni również pan dyrektor Edward Orłowski, pani wicedyrektor Alina Gołębiowska oraz pan wójt Krzysztof Stancel, który również docenił pracę przedszkola i złożył życzenia wytrwałości i zapału w pracy z małymi dziećmi.

Był to również dobry moment , aby w imieniu dzieci , rodziców i nauczycieli podziękować wójtowi za osobiste wsparcie finansowe jakie otrzymaliśmy na zakup zabawek do sal. Na koniec uroczystości głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Bryska, która w ciepłych słowach wyraziła w imieniu rodziców podziękowanie za opiekę i pomoc w wychowaniu dzieci. Nie zapomniała o pracownikach obsługi i do nich również skierowała słowa podziękowań i kwiaty. Był to wyjątkowy dzień dla wszystkich – serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.

UG Jednorożec

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments