Przed policją ukrywał się w wybudowanym przez siebie… leśnym szałasie. Spędził tam kilka tygodni

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. 40 – latek tak bardzo chciał uniknąć kary za popełnione przestępstwa, że ukrył się w lesie pod Goworowem. Zbudował tam szałas, w którym mieszkał od kilku tygodni.

 

Mundurowi z Posterunku Policji w Goworowie (powiat ostrołęcki) otrzymali nakaz zatrzymania mężczyzny, który był poszukiwany przez sąd.  Mężczyzna miał do odbycia karę 2 lata więzienia.

– Sprawdzenie adresu zamieszkania oraz miejsc, gdzie mógł przebywać nie przyniosło oczekiwanego efektu, jednak policjanci dalej prowadzili działania. Upór mundurowych doprowadził ich do lasu na terenie gminy – informuje Tomasz Żerański, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

– Okazało się, że mężczyzna był na tyle zdesperowany, aby uniknąć kary więzienia, że w środku lasu wybudował szałas, w którym mieszkał od kilku tygodni – dodaje.

 

40 – latek wizytą policjantów miał być bardzo zaskoczony.

– Poszukiwany został doprowadzony do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi dłużej niż najbliższe 2 lata, ponieważ będzie odpowiadał dodatkowo za posiadanie znalezionych przy nim w trakcie zatrzymania narkotyków – stwierdza Tomasz Żerański.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Galeon
Galeon
11 miesięcy temu

brawa za pomysl.
Z daleka , w pierwszej chwili pomyslalem,
ze to taki galeon dla dzieci na placu zabaw