Przasnysz. Dzień Seniora świętowali z uśmiechami i z przytupem [FOTO]

Październik to zdecydowanie miesiąc seniorów. 1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, a 20 października Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji odbywają się rozmaite wydarzenia i uroczystości. Taka miała miejsce również w Przasnyszu.

 

W czwartek, 26 października sala Cechu Rzemiosł Różnych wypełniła się po brzegi. Przasnyski oddział Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował Dzień Seniora. Było mnóstwo śpiewu, śmiechu i radości. Gości przywitali: Tadeusz Wiśniewski i Elżbieta Chmielewska. Potem przyszedł czas na życzenia od zaproszonych gości. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele powiatu przasnyskiego, miasta Przasnysz i gminy Przasnysz.

Nie brakowało poezji, śpiewów i skeczy. Tradycyjnie już oprócz pojedynczych występów członków związku, na scenie zaprezentował się Zespół Wokalny Przasnyskich Seniorów. Wydarzenie, po raz trzeci, uświetnił także występ młodszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu, przygotowany przez wychowawczynię Ewę Wyrzykowską i koordynowany przez wicedyrektor Katarzynę Pocztowską.  Dzieci, śpiewające dobrze znane seniorom przeboje, skradły serca publiczności.

Na koniec na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenek z Przasnysza
Zenek z Przasnysza
1 miesiąc temu

O był i Czerepach, jak miło, ale starosta to taki konus.Fajnie.