Przasnyski MDK zaprasza dzieci na „Dzwonnika z Notre Dame”

W najbliższy wtorek, 23 sierpnia MDK w Przasnyszu zaprasza na spektakl „Dzwonnik z Notre Dame” w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek.

 

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza dzieci oraz ich rodziców we wtorek, 23 sierpnia o godz. 17.00 na plenerowy spektakl teatralny pt. „Dzwonnik z Notre Dame” w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. Przedstawienie jest sfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu w ramach projektu „Teatr i kino z rodziną”. Odbędzie się na terenie zielonym za kościołem farnym w Przasnyszu

Akcja rozgrywa się w Paryżu, w trakcie corocznego święta głupców, podczas którego wybierana jest najśmieszniejsza twarz. Przez przypadek zwycięzcą okazuje się dzwonnik o imieniu Quasimodo zamieszkujący katedrę Notre Dame. Mieszkający do tej pory w ukryciu dzwonnik wyszedł z niej bez pozwolenia swojego pana – sędziego Frollo.

 

– Przedstawienie ma pokazać dzieciom, że warto pomagać biedniejszym i uciśnionym, a także uczy, że ważniejsze od wyglądu jest wnętrze człowieka – piszą organizatorzy.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments