Potrzebujesz bezinteresownej miłości i przyjaciela na całe życie? Zaadoptuj zwierzaka.

Jeśli właśnie zastanawiasz się nad czworonożnym przyjacielem i nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt, urząd miasta w Przasnyszu ma propozycję: nie kupuj – adoptuj! Podaruj mu dom i zyskaj przyjaciela!

 

Rozpoczął się sezon wakacyjny, a wraz z nim wróciła plaga porzuconych psów. Dlatego miasto Przasnysz zaprasza wszystkie chętne osoby do adopcji bezdomnych zwierząt.

Bezdomne psy znajdowane na ulicach Przasnysza, porzucane przy drogach, przywiązywane do płotu, szczeniaki wrzucane w workach do przydrożnych rowów — wszystkie one trafiają do tymczasowych punktów pobytu w Przasnyszu. Kojców dla bezdomnych czworonogów jest tu jednak tylko kilka. A zwierząt ciągle przybywa. Stąd gorący apel do ludzi dobrej woli, by zechcieli zapewnić zwierzakom dom. Bardziej złożona sytuacja jest w przypadku kotów, gdyż koty, w większości są kotami dzikimi. Takie koty, w celu ograniczenia populacji, należy poddać zabiegom sterylizacji oraz kastracji i wypuścić na wolność. Koty domowe, tak jak psy, po zabiegach sterylizacji, również oczekują na adopcję.

 

Wszystkie osoby zainteresowane adopcją zwierząt prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Miasta Przasnysz, tel. 29 756 49 33 lub 31

lub bezpośrednio z:

– Przychodnią Weterynaryjną

  • od 8:00 do 18:00 w dni robocze,
  • od 8:00 do 13:00 w każdą sobotę.

 

– Gabinetem Weterynaryjnym „Cyryl” lek. wet. Martyny Kowalskiej przy ul. Mazowieckiej 26, 06-300 Przasnysz, tel. 603 454 241

  • od 10:00 do 18:00 w dni robocze,
  • od 10:00 do 14:00 w każdą sobotę.

 

Przedstawiamy psy i koty z naszego miasta, które porzucone przez poprzednich właścicieli ochoczo poszukują nowego domu, miejsca przy boku ludzi, którzy obdarzą je troską i zainteresowaniem. Zachęcamy osoby, które z odpowiedzialnością przyjmą do domu zwierzę, które już raz zwątpiło w ludzką odpowiedzialność. Wszystkie na pewno odwdzięczą się miłością i wiernością!

Wszystkie zwierzęta, jakie zostaną odłowione, będą pojawiały się sukcesywnie również na stronie Urzędu Miasta Przasnysz.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments