Poszukiwany za znęcanie się nad rodziną mieszkaniec gminy Chorzele zatrzymany. Najbliższy rok spędzi w więzieniu

W trakcie pełnienia służby policjanci nie tylko reagują na zgłaszane interwencje, ale także realizują polecenia i nakazy sądu. Dzięki działaniom funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej w Przasnyszu, w ciągu jednej doby zostało zatrzymanych dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

 

– W poniedziałek (08.05) o godzinie 18:20 policjanci podczas pełnionej służby zatrzymali 35 – letniego mieszkańca gminy Chorzele, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu za przestępstwo znęcania się nad rodziną. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok – informuje Ilona Cichocka z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Kilka godzin później w ręce funkcjonariuszy wpadł kolejny poszukiwany.

 

– Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu ustalili, że na terenie gminy Przasnysz przebywa 24 – letni mężczyzna, za którym został wydany list gończy. Zatrzymany mężczyzna, po wykonanych czynnościach został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższych sześć miesięcy zgodnie z orzeczonym wyrokiem – dodaje rzeczniczka.

Zatrzymane osoby nie unikną odpowiedzialności karnej za swoje czyny. Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments