Poszukiwany do odbycia kary wpadł w ręce policjantów… siedział u kolegi w szafie na ubrania

Makowscy policjanci w ciągu ubiegłego tygodnia zatrzymali 5 poszukiwanych osób. Jeden z mężczyzn znalazł sobie oryginalną kryjówkę. Siedział w szafie na ubrania.

 

W ostatnim tygodniu makowscy policjanci zatrzymali 5 poszukiwanych osób. Cztery z nich były poszukiwane przez sądy nakazem zatrzymania i doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego. Jedna z tych osób, 17 – letni chłopak był poszukiwany nakazem w celu doprowadzenia do ośrodka wychowawczego.

Wszyscy zatrzymani to mężczyźni w wieku od 35 do 48 lat. Jeden z nich znalazł sobie oryginalną kryjówkę. 48 – letni mieszkaniec Makowa Mazowieckiego ukrywał się w szafie ubraniowej w mieszkaniu swojego kolegi.

 

– Policjanci udali się do mieszkania w celu zatrzymania poszukiwanego mężczyzny. Na miejscu okazało się, że przebywał tam również jego kolega, również poszukiwany od kilku miesięcy przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna siedział w szafie na ubrania – mówi nam rzecznik makowskiej policji, asp. Monika Winnik.

Wszyscy poszukiwani mężczyźni zostali skazani za popełnione przestępstwa karą pozbawienia wolności od miesiąca do 1,5 roku. Zatrzymani trafili już do zakładów karnych, gdzie spędzą najbliższe miesiące. Nieletni trafił do ośrodka wychowawczego.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
michał
michał
2 lat temu

Do roboty ich zagonić, a nie na koszt podatników.