Posumowanie rundy wiosennej GKS Krzyniak

Reprezentacja Gminnego Klubu Sportowego Krzyniak właśnie zakończyła rywalizację w okręgowej lidze Młodzików U-12. Nadszedł więc czas podsumowania drugiej rundy sezonu.

Zawodnicy Krzyniaka cztery razy schodzili z boiska w roli zwycięzcy, dwa razy zremisowali i tylko raz minimalnie (0:1) ulegli mistrzom rozgrywek – Mławiance Mława.

Zarówno trener, jak i sami zawodnicy nie mogą zapomnieć o pechowym remisie z drużyną Korony Szydłowo i stracie dwóch punktów. Mecz ten był w pełni pod kontrolą naszej drużyny, przewaga była ogromna. Świadczy o tym fakt, iż Łukasz Smoliński – bramkarz Krzyniaka ani razu nie musiał interweniować, a bramka rywali była zaczarowana. Przez całe 60 minut trwał atak na bramkę przeciwnika (6 słupków, trzy poprzeczki, kilka sytuacja sam na sam z bramkarzem) ale niestety ani razu piłka nie znalazła drogi do bramki.

Po ostatnim gwizdku sędziego nikt nie dowierzał, że ta rywalizacja zakończyła się bezbramkowym remisem, a zespół z Szydłowa zdobył jedyny punkt w całym sezonie.

Wyniki poszczególnych meczy rundy wiosennej:

  • GKS Krzyniak – Mławianka Mława 0:1
  • MKS Przasnysz – GKS Krzyniak 2:2
  • GKS Krzyniak – Mazowsze Jednorożec 6:0
  • Makowianka Maków Mazowiecki – GKS Krzyniak 1:4
  • GKS Krzyniak – Korona Szydłowo 0:0
  • GKS Krzyniak – Football School Płońsk 7:2
  • Wieczfnianka Wieczfnia – GKS Krzyniak 0:4

Zespół z Krzynowłogi Małej w sumie zdobył 23 bramki, a stracił tylko 6. Najlepszym strzelcem zespołu okazał się Patryk Łączyński – 6 bramek.

Skład: Łukasz Smoliński, Marek Kołakowski, Piotr Kołakowski, Julia Pszczółkowska, Katarzyna Jeryng, Marcin Ślipek, Patryk Łączyński, Wojciech Osiewicz, Patryk Sławski, Mateusz Zembrzuski, Igor Urbański, Sebastian Chrząszcz, Mateusz Szczepkowski, Jakub Smoliński, Kacper Sęk, Kacper Jeryng, Mateusz Janowski, Piotr Witkowski, Piotr Bober.

Krzyniak czerwiec

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

ZW

RM

PO

I

Mławianka Mława

14

39

13

0

1

II

MKS Przasnysz

14

28

9

1

4

III

GKS Krzyniak

14

26

8

2

4

IV

Mazowsze Jednorożec

13

24

8

0

5

V

Makowianka Maków Maz.

14

18

6

0

8

VI

Football School Płońsk

13

15

5

0

8

VII

Wieczfnianka Wieczfnia

14

12

4

0

10

VII

Korona Szydłowo

14

1

0

1

13

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments