Posadzili dęby w parku przy Wojskowej w Przasnyszu

W sobotnie popołudnie w parku przy ul. Wojskowej w Przasnyszu miał odbyć się piknik ekologiczny pod hasłem „zróbmy hałas… wołajmy o ciszę”. Choć plany nieco pokrzyżowała pogoda, w parku pojawiły się nowe drzewa.

 

Ze względu na warunki pogodowe eko – warsztaty przeniesione zostały do Miejskiej Biblioteki i Centrum Animacji. Uczestnicy własnoręcznie stworzyli ekologiczne torby, uszyli zrywki na warzywa i owce, a także wykonali podstawki pod kubki.

Wcześniej organizatorzy pikniku, czyli Federacja ROSA wraz z przybyłymi na piknik gośćmi posadzili w parku nowe dęby. Pomimo niesprzyjającej pogody popołudnie upłynęło w miłej atmosferze.

 

 

ren

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maks
Maks
26 dni temu

To zamiast tych uschniętych co kosztowały dużo pieniążkòw 🙁 które powinny być posadzone w ramach gwarancji ! Teraz państwo nasze bogate płaci drugi raz za to samo , burmistrz zadowolony raczej bo ma nasadzenia za free

Piitr
Piitr
25 dni temu
odpowiada  Maks

Gdybyś choć raz zajrzał do parku to byś głupot nie pisał jak inni szukający sensacji. Drzewka posadzone w parku rosną pięknie. Wypadło może kilka sztuk na 100 posadzonych.