Posadzili dęby w parku przy Wojskowej w Przasnyszu

W sobotnie popołudnie w parku przy ul. Wojskowej w Przasnyszu miał odbyć się piknik ekologiczny pod hasłem „zróbmy hałas… wołajmy o ciszę”. Choć plany nieco pokrzyżowała pogoda, w parku pojawiły się nowe drzewa.

 

Ze względu na warunki pogodowe eko – warsztaty przeniesione zostały do Miejskiej Biblioteki i Centrum Animacji. Uczestnicy własnoręcznie stworzyli ekologiczne torby, uszyli zrywki na warzywa i owce, a także wykonali podstawki pod kubki.

Wcześniej organizatorzy pikniku, czyli Federacja ROSA wraz z przybyłymi na piknik gośćmi posadzili w parku nowe dęby. Pomimo niesprzyjającej pogody popołudnie upłynęło w miłej atmosferze.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maks
Maks
2 lat temu

To zamiast tych uschniętych co kosztowały dużo pieniążkòw 🙁 które powinny być posadzone w ramach gwarancji ! Teraz państwo nasze bogate płaci drugi raz za to samo , burmistrz zadowolony raczej bo ma nasadzenia za free

Piitr
Piitr
2 lat temu
Reply to  Maks

Gdybyś choć raz zajrzał do parku to byś głupot nie pisał jak inni szukający sensacji. Drzewka posadzone w parku rosną pięknie. Wypadło może kilka sztuk na 100 posadzonych.