Policjanci z grupy SPEED zatrzymali złodzieja paliwa i akumulatorów

Funkcjonariusze z ciechanowskiej drogówki wchodzący w skład mazowieckiej grupy SPEED zatrzymali 22-latka z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. a Samochód, którym się poruszał nie posiadał badań technicznych. Podczas czynności policjanci ustalili, że mężczyzna jest również odpowiedzialny za kradzieże akumulatorów i paliwa.

 

– W ubiegły weekend policjanci grupy Speed w miejscowości Glinojeck zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem, który nie używał wymaganych świateł. Podczas kontroli mężczyzna nie chciał podać danych osobowych, więc został przewieziony do Komisariatu Policji. Tam po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a jego pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych – informuje podkom. Ewa Brzezińska

W pojeździe mężczyzny znajdowały się puste bańki po paliwie, co wzbudziło podejrzenie policjantów.

– W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że 22–latek jest odpowiedzialny za kradzież ośmiu akumulatorów samochodowych i ponad 350 litrów oleju napędowego. Mieszkaniec Warszawy przyznał się do zarzucanych mu czynów. Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny – dodaje podkom. Ewa Brzezińska.


 

Źródło KPP w Ciechanowie
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Click
Click
1 miesiąc temu

Może by policjanci zainteresowali by się tymi złomami w klewkach przy drodze na Mławe. Stoją dwa busy, jeden ma tablice z przodu, drugi z tyłu. Przypadkiem te tablice są takie same, czyli gość jeździ dwoma złomami na jednych tablicach. Stan techniczny tych pojazdów tragiczny, jeden jest bez dachu. Kiedyś jechałem za jednym to nie miał żadnych świateł. Czasem ciąga przyczepę, też bez żadnych świateł. Czasem jeździ ciągnikiem bez tablicy rejestracyjnej i świateł. Dziwię się, że jeszcze nasi policjanci tego “nie zauważyli”.

prezes
prezes
1 miesiąc temu

nic mu nie zrobią nasza policja się go boi jak jedzie przy nich to ze strachu głowę w drugą stronę odwracają. a interwencja będzie w tedy jak stanie się nieszczęście.zaczepy w tych autach samemu uspowane z niewiadomo czego, ciekawe kto mu przeglądy robi ( chyba że z policji ma POZWOLENIE)