Policja zlikwidowała dziuplę z kradzionymi samochodami [VIDEO]

Funkcjonariusze zlikwidowali dziuplę, w której znaleziono skradzione pojazdy oraz setki kradzionych części. Do sprawy zatrzymano 3 osoby. Sąd Rejonowy w Ostrołęce aresztował podejrzanych na 3 miesiące.

 

Policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego na opuszczonej posesji znaleźli częściowo zdemontowane samochody, a także setki części. Sprawdzenie przedmiotów w systemach informatycznych policji wykazało, że pochodzą z kradzieży.

Od tego momentu w sprawę zaangażowali się policjanci niemal wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy policji, którzy krok po kroku planowali następne działania w tym zakresie. Dzięki ich determinacji jeszcze tego samego dnia zatrzymano jednego, a następnego dnia dwóch mężczyzn. Wszystkie osoby (23-33 lata) zostały osadzone w policyjnym areszcie. Przy jednym z mężczyzn podczas zatrzymania znaleziono także narkotyki.

Łącznie w wyniku przeszukania zostało zabezpieczonych 9 niekompletnych aut, w tym nissana, mazdę, mitsubishi oraz lexusy, a także setki części i podzespołów. Ponadto na posesji znaleziono także narzędzie do demontażu aut. Wartość skradzionych samochodów została wyliczona na kwotę ponad 600 tysięcy złotych.

Źródło KMP
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments