Policja zatrzymała 18-latka. Włamał się do domu jednorodzinnego, ukradł głośnik i smartwatcha

W czwartek policjanci zatrzymali 18 – letniego mężczyznę, który pod nieobecność właściciela włamał się do jednego z domów w gminie Karniewo. Ukradł głośnik i smartwatcha. 18 -latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

 

– Wczoraj o godzinie 11:45 dyżurny został powiadomiony o włamaniu do domu jednorodzinnego w miejscowości Byszewo, gmina Karniewo. Podczas podjętych czynności policjanci ustalili, że włamywacz wykorzystał godzinną nieobecność właściciela domu jednorodzinnego. Uszkodził zamek w drzwiach wejściowych i wszedł do środka. Zabrał głośnik i smartwatcha – informuje podkom. Monika Winnik z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

 

Na reakcję kryminalnych i dzielnicowego, który doskonale zna mieszkańców swojego rejonu nie trzeba było długo czekać. W niespełna godzinę po zgłoszeniu zatrzymano sprawcę włamania.

– Okazał się nim 18-letni mieszkaniec gminy Karniewo. Mężczyznę zatrzymano, a skradzione rzeczy odzyskano. 18-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do której przyznał się. Grozi mu za to od roku do 10 lat pozbawienia wolności – dodaje rzeczniczka.

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments