Podczas kontroli drogowej ujawniono narkotyki

Policjanci z Przasnysza podczas kontroli drogowej zatrzymali kierowcę  Clio 29 letniego mieszkańca gm. Przasnysz . Funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie dwie porcje amfetaminy zawinięte w folię aluminiową.

Około 02:00 w nocy w Przasnyszu na ul. Baranowskiej policjanci zauważyli samochód Renault Clio, który na ich widok wyraźnie przyspieszył. Funkcjonariusze zaintrygowani zachowaniem kierującego Clio pojechali za nim i we wsi Bartniki zatrzymali pojazd. Kierującym okazał się 29 letni  mieszkaniec  gm. Przasnysz. Bardzo zdenerwowanego mężczyznę policjanci poddali badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, okazało się, że jest trzeźwy. W samochodzie policjanci znaleźli należący do mężczyzny plecak, w którym znajdowały się narzędzia, które jak stwierdził wykorzystuje w pracy na budowach. Natomiast w kieszeni kurtki  29 latka mundurowi znaleźli dwie porcje amfetaminy zawinięte w folię aluminiową. Mężczyzna przyznał się, że narkotyki należą do niego.

Pojazd, którym jechał mężczyzna został zabezpieczony na parking, a 29 latek trafił do policyjnego aresztu do wyjaśnienia.

Na podstawie zebranego materiału kryminalni ustalą  czy  to jedyne przestępstwo, którego sprawcą był  mężczyzna.


E.Ś/EN


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments