Po pijanemu wyjechał po leki dla dziecka. Na siedzeniu kilka butelek po „setkach”

Policjanci ruchu drogowego, realizujący działania „Trzeźwość”, zatrzymali wczoraj wieczorem, na ul. Dworcowej w Mławie nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna twierdził, że wyjechał po leki dla dziecka.

 

Jak informuje policja, podczas kontroli drogowej, okazało się, że kierujący peugeotem 27 – letni mieszkaniec Mławy, zignorował sądowy zakaz kierowania pojazdem, niewyposażonym w blokadę alkoholową. Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu.

– W rozmowie z policjantami twierdził, że wraca z apteki. Zamiast leków, policjanci zauważyli w samochodzie kilka pustych butelek, tzw. „setek” po wódce oraz jedną pełną – podaje asp. szt. Anna Pawłowska.

 

Za niestosowanie się do sądowego zakazu oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, 27 – latkowi grozi wysoka grzywna oraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie prowadzi mławska komenda policji.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu

Już w ogólnopolskich serwisach piszą o przegranej Powiatu przed Sądem Okręgowym w Ostrołęce w sprawie Atlasu Nienawiści. No brawo, Panie Starosto. A kto zapłaci za te wygłupy? Czy prawnicy pracowali za darmo? Nie szkoda czasu na takie bzdety?