Plac zabaw w Chorzelach przejdzie gruntowny lifting

Podpisano umowę z wykonawcą na remont placu zabaw przy ul. Kościelnej 1a w Chorzelach. Prace mają zostać wykonane do końca maja.

 

Urząd miasta i Gminy Chorzele poinformował, że plac zabaw w Chorzelach przy ul. Kościelnej 1a przejdzie remont. W tym celu burmistrz Beata Szczepankowska 28 kwietnia podpisała umowę na wykonanie nawierzchni bezpiecznej SBR i EBDM pod zestawy zabawowe.

– Umowa obejmuje demontaż starej nawierzchni bezpiecznej z płyt elastycznych SBR i EPDM oraz wykonanie nowej kolorowej dwuwarstwowej nawierzchni poliuretanowej, a także zakup, dostawę i montaż nowej karuzeli tarczowej z siedziskami oraz wykonanie dwuwarstwowej nawierzchni poliuretanowej pod nową karuzelę – informuje urząd.

 

Wykonawcą prac remontowych na chorzelskim placu zabaw będzie firma DAR-POL Dariusz Cieślak ze Szczytna. Wartość podpisanej umowy opiewa na kwotę 92 373,00 złote brutto. Jeśli tylko pozwolą na to warunki pogodowe, remont zostanie wykonany do końca maja. Jest to kolejna inicjatywa skierowana do najmłodszych mieszkańców Chorzel.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dxter
Dxter
11 dni temu

Przydało by się jakies zadaszenie nad kilkoma ławkami a nie siedzenie na samym słońcu

Mieszanka
Mieszanka
9 dni temu

Urząd Miasta Chorzele bo o Gminie to oni sobie przypomną dwa tygodnie przed wyborami, a po dalej będą sadzić kwiatki zamiast latać dziury.