Piknik rodzinny „Serdeczne Mazowsze” w Ostrołęce.

Gry plenerowe, animacje dla najmłodszych i strefa gastronomiczna – to wszystko czeka na mieszkańców Ostrołęki już w najbliższą sobotę. Samorząd województwa mazowieckiego zaprasza na rodzinny piknik „Serdeczne Mazowsze”, który odbędzie się 28 września na Fortach Bema.

– Wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby zobaczyć ciekawe miejsca. Na Mazowszu jest ich bardzo dużo. W sobotę będzie można się o tym przekonać. Poza tym, przygotowaliśmy dla mieszkańców Ostrołęki prawdziwą moc atrakcji! – zapewnia Elżbieta Lanc, członek zarządu województwa mazowieckiego.

Ciekawe warsztaty, udział we wspólnych grach i zabawach czy możliwość spróbowania wyrobów tradycyjnej mazowieckiej kuchni. Organizatorzy zapewniają, że nikt nie będzie się nudził! W strefie aktywności znajdą się gigantyczne gry plenerowe, takie jak bierki czy jenga, wielkie bańki mydlane, malowanie buziek czy kolorowanki dla dzieci. Podczas pikniku będzie można też dobrze zjeść w strefie gastronomicznej z food truckami, a po tym wszystkim złapać oddech w strefie wypoczynku. O godz. 19.00 zaplanowano pokaz filmu „Dzień czekolady” w kinie plenerowym.

Początek pikniku w sobotę 28 września o godz. 13.00 na Fortach Bema. Wszystkie gry i atrakcje czekają na uczestników do godz. 20.00.

Piknik „Serdeczne Mazowsze” to okazja do poznania naszego regionu dzięki różnego rodzaju atrakcjom i konkursom z nagrodami. Czeka nas także pokaz wyrobów twórców regionalnych i prezentacja kół gospodyń wiejskich. Z powodzeniem łączymy więc tradycję z nowoczesnością – podkreśla Janina Ewa Orzełowska, członek zarządu województwa mazowieckiego.

Wydarzenie w Ostrołęce zamyka cykl pikników „Serdeczne Mazowsze”. Samorząd województwa mazowieckiego do tej pory zorganizował ich łącznie cztery. Pikniki „Serdeczne Mazowsze” odbyły się już w Siedlcach, Radomiu, Płocku i Ciechanowie. Ostatni w Ostrołęce – 28 września.

Źródło mazovia.pl
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments