Okradziono dom w Bartnikach oraz firmę remontową na os. Orlika w Przasnyszu.

Wczoraj do Komendy Policji w Przasnyszu zgłoszono, że w dwóch miejscach na terenie powiatu przasnyskiego łupem złodziei padło mienie o znacznej wartości. Złodzieje włamali się do domu w Bartnikach i okradli plac budowy na os. Orlika w Przasnyszu.

 

– 16 lipca do KPP w Przasnyszu zgłoszono, że w miejscowości Bartniki sprawca lub sprawcy w nowo budowanym domu jednorodzinnym oraz pomieszczeniu gospodarczym dokonali wyłamania kłódek i ukradli elektronarzędzia o wartości ponad 4 tys. zł. Do włamania doszło w nocy z 15 na 16 lipca — poinformował st. asp. sztab. Krzysztof Błaszczak. Dodał, że nie była to jedyna kradzież, bowiem złodzieje grasowali także na przasnyskim osiedlu Orlika.

– Tego samego dnia o godzinie 7.20 zostaliśmy poinformowani o tym, że w Przasnyszu na ul. Skłodowskiej, podczas remontu bloku, nieznany sprawca dokonał akcesoriów budowlanych o łącznej wartości 1200 zł. Stało się to pod nieobecność pracowników, a ukradzione mienie  było niezabezpieczone – powiedział rzecznik KPP.

 

W tej chwili nad ustaleniem sprawców pracuje Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Popek
Popek
3 lat temu

Kamery na każdym z możliwych wyjazdów z miasta i połowa mniej roboty dla Policji w poszukiwaniu tych bandytów co czerpią korzyści z cudzej ciezkiej pracy …. Może warto aby urząd miejski o tym pomyślał …

VLM
VLM
3 lat temu
Reply to  Popek

Na boisku Wembley kamer jak na gali Oscarów a co chwilę zniszczenie i butelki po alkoholu

Romek
Romek
3 lat temu

W tej chwili nad ustaleniem sprawców pracuje Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

haha mogli od razu umorzyć z powodu niewykrycia sprawców 😀

Tararraa
Tararraa
3 lat temu
Reply to  Romek

Otóż to… Z własnego doświadczenia wiem że nawet osobiste dostarczanie niezbitych dowodów guzik daje bo „sprawca się nie przyznaje to mamy związane rece, a to nie średniowiecze że możemy dokonywać nie wiadomo czego żeby zmusić kogoś żeby się przyznal” 🙄 mija miesiąc i śledztwo umorzone, ale w razie ujawnienia nowych okoliczności, sledztwo zostanie wznowione…🤦‍♀️ wybaczcie, ale śmiać mi się chce… A sprawcy niech latają sobie bo nic im udowodnić nie można, bo za rękę się nie złapało 🙄🙄