Moto Mikołaje znów w akcji. Tym razem wsparli „Paczkę dla Dzieciaczka”.

Po weekendzie mikołajkowym, po rozdaniu wielu prezentów w Nidzicy i na terenie powiatu przasnyskiego, wolontariusze z grupy Moto-Miłośnicy.pl zostali zaangażowani do kolejnej akcji.

 

„Paczka dla Dzieciaczka”, bo o niej mowa, to zbiórka słodyczy dla dzieci niepełnosprawnych z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Czarni. Na pomysł akcji wpadło Koło Gospodyń Wiejskich w Przysowych.

Przez dwa tygodnie mieszkańcy całej gminy Chorzele oddawali słodycze do punktów zbiórek. Udało się stworzyć 70 paczek wypchanych po brzegi pysznymi słodyczami dla wszystkich dzieci z ośrodka. Moto Mikołaje w piątek 11 grudnia, z pełnym zaangażowaniem, pojechali magicznymi saniami i motorami sprawić radość dzieciom. Powodzeniu całej akcji nie przeszkodził nawet śnieg, który spadł akurat tego dnia.

Moto-Mołośnicy.pl to nie tylko grupa ludzi, ale wręcz rodzina która trzyma się razem.

– Zaangażowani dziękują wszystkim ludziom dobrych serc za udział w akcji, która połączyła wiele ludzi w ten magiczny przedświąteczny czas – informują uczestnicy akcji.

Zbiórkę i wyjazd do Czarni zorganizowała Elżbieta Siedlecka, prezes Koła Gospodyń Wiejskich w Przysowych.

 

ren


 

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jasieke
Jasieke
1 rok temu

I O TO CHODZI I TAK TRZYMAĆ!!!!!!! LEWA W GÓRĘ!!!!

Karol
Karol
1 rok temu
Reply to  Jasieke

bardzo przyjemnie usłyszeć dziękuje,pozdrawjam ,lubię was od małych niepełnosprawnych i chorych dzieciaczków. Chociaż tyle możemy im dać ze Świątecznym pozdrowieniem Motomiłośnicy.pl

MC club
MC club
1 rok temu

Szkoda że tylko jedna drużyna wyszła z pomysłem można było zrobić coś nad podziw ale cóż laury zawsze zbierają tylko jedni bo inni nic nie wiedza