MKS Przasnysz ma nowego prezesa. Został nim Paweł Woliński

Wraz z końcem roku 2022 dokonały się oficjalne zmiany w klubie MKS Przasnysz. Nowym prezesem został Paweł Woliński. Zastąpił na stanowisku Jacka Klingera, który funkcję pełnił od 2019 roku.

 

Paweł Woliński oficjalnie objął funkcję prezesa klubu piłkarskiego MKS Przasnysz. Na stanowisku zastąpił Jacka Klingera, który pełnił tę funkcję od 2019 roku.

Dla Pawła Wolińskiego piłka nożna to prawdziwa pasja. Z przasnyskim klubem związany jest od dziecka. Przez cztery lata (1996-2000) grał również w barwach Polonii Warszawa. W MKS Przasnysz obecnie jest trenerem grup młodzieżowych, do chwili objęcia funkcji prezesa pełnił także funkcje sekretarza zarządu. Posiada uprawnienia trenerskie UEFA A.

 

Nowy prezes MKS Przasnysz na co dzień jest żołnierzem zawodowym. Służbę pełni w 2. Ośrodku Radioelektronicznym w Przasnyszu. Wraz  z żoną Katarzyną mają dwoje dzieci: Kacpra i Antosia.

Na stanowisku prezesa obiecuje ciężką pracę i stawia przede wszystkim na rozwój Akademii MKS Przasnysz.

– Celem priorytetowym na ten rok jest utrzymanie drużyny seniorów w IV lidze i organizacja uroczystości związanych z obchodami 100-lecia powstania klubu – mówi naszej redakcji Paweł Woliński.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
27 dni temu

Respekt i szacunek, że chce mu się chcieć. Brawo! A poprzednik… szkoda gadać. Niekompetentny, zero osiągnięć, zagubiony człowieczek, porażka i szkoda pisać.

lll
lll
27 dni temu
Reply to  Ela

Wiadome który VIP postawił Jacusia na tę funkcję.

Mario
Mario
27 dni temu

Kolejna porażka dla klubu. Ostatnimi czasy prezesura , to bardzo intratna fucha. Ciekawe czy pójdzie drogą poprzednika i weźmie sobie ze trzy-cztery grupy i przygarnie kilka tysięcy zł. Rodzice przecież zapłacą za mierny poziom. A jak nazwą się akademią to nie będzie już opłata miesięczna 150 a 200zł.

Adaś
Adaś
27 dni temu

Kto by nie został prezesem napewno będzie lepszy od poprzedniego

Korsarz
Korsarz
27 dni temu

Cel 3 liga 💥💥💥

Robert
Robert
27 dni temu

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Grał w piłkę zna się na tym a co najważniejsze że ten sport i klub jest jego pasją. Mocno trzymam kciuki i powodzenia Prezesie 👍

JanJakubJankubowicz
JanJakubJankubowicz
27 dni temu

Z żoną Pan Paweł to wygląda jak David i Victoria Beckham’owie. Powodzenia!

Wojtek
Wojtek
27 dni temu

Albo będzie dobrym żołnierzem a kiepskim prezesem, albo dobrym prezesem a kiepskim żołnierzem.Nie ma innej, legalnej i uczciwej formy pogodzenia tych stanowisk.Nie można być w dwóch miejscach jednocześnie, wiem co mówię, znam to środowisko.Gdzieś będzie kant na koszt podatnika.Kto nie wierzy niech obserwuje wydarzenia dokładnie.

XYZ
XYZ
27 dni temu

Panie prezesie,czy planuję pan jakieś wzmocnienia w składzie MKS-u. Można np . wypożyczyć R.Lewandowskiego do strzelania rzutów karnych

PrezesUbuDubu
PrezesUbuDubu
26 dni temu
Reply to  XYZ

Tak, jestem po rozmowach z Messim i Mbappe, obaj wyrazili zgodę na przejście do MKS-u od wiosny 2023.Szukam teraz sponsorów na ich kontrakt, zainteresowani proszę dzwonić.

Edek
Edek
25 dni temu
Reply to  PrezesUbuDubu

Korsarz, Borsuk, Jarek, Adaś te Nicki czyli jedna osoba ktora sie ukrywa pod tymi nivkami, juz nie dlugo…moze zostanie sponsorem taki najmadrzejszy a i ma kase co nie….😉