MKS Przasnysz: DOBRY POCZĄTEK MŁODZIKÓW

KORONA SZYDŁOWO – MKS PRZASNYSZ 1-4

Pierwsza kolejka rozgrywek o mistrzostwo Młodzików rocznika 2005 okazała się bardzo udana dla zawodników  MKS Przasnysz. W sobotnie  przedpołudnie 8 kwietnia 2017 r na boisku w Szydłowie zawodnicy MKS Przasnysz zmierzyli się z  Koroną Szydłowo. 

Zawodnicy z Przasnysza w pierwszej połowie  zepchnęli do defensywy dobrze grających gospodarzy i wykorzystali trzy klarowne sytuacje, zamieniając je na bramki . W 12 minucie spotkania po ładnym wykończeniu akcji Osowski Damian otworzył wynik spotkania. Kilka minut później Tworkowski Bartosz z najbliższej odległości pokonał bramkarza dobijając strzał Bońkowskiego Huberta. Gospodarze w 25 minucie po zespołowej akcji stworzyli sobie dogodną sytuację wybronioną przez Kołakowskiego Piotra.  W doliczonym czasie gry, po błędzie stopera gospodarzy, Hubert Bońkowski minął wychodzącego bramkarza i ustalił wynik pierwszej połowy. Gospodarze, po przerwie, w 39 minucie, po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego zdobyli bramkę na 3 do 1. Zawodnicy MKS Przasnysz, po zmianach grając nerwowo, pozwolili gospodarzom  rozwinąć skrzydła, jednak krótki okres przewagi gospodarzy zaowocował jedynie trzema rzutami wolnymi, które wyłapał dobrze grający na przedpolu bramki Piotr Kołakowski. Po kolejnej wrzutce i szybkim wznowieniu akcji przez bramkarza , Osowski grając na jeden kontakt z Grabowskim wyprowadzili na pozycję Bońkowskiego Bartosza, który mocnym strzałem pod poprzeczkę bramki ustalił wynik spotkania na 4 do 1 dla MKS Przasnysz.

Skład MKS Przasnysz: Lipka Mateusz, , Tworkowski Bartek, Raczkowski Dominik, Kołakowski Piotr,  Bieńkowski Karol, Ciesielski Maciej, Osowski Damian, Bońkowski Hubert, Bońkowski Bartosz, Grabowski Mikołaj, Rock Jakub

Trener – Cołosiński Grzegorz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments