MISTRZOSTWA PRZASNYSZA W TENISIE ZIEMNYM – GRA DEBLOWA

Kolejny wrześniowy weekend przyniósł nam kolejną porcję emocji na przasnyskich kortach.  Po rozegraniu Mistrzostw Przasnysza w tenisie ziemnym oraz zwycięskim meczu ze Szczytnem tym razem do rywalizacji na ceglanej mączce stanęły pary deblowe.

Do rywalizacji o tytuł Mistrza Przasnysza w grze deblowej przystąpiło 7 par, które organizator Ośrodek Sportu i Rekreacji podzielił na dwie grupy. Mecze eliminacyjne w grupach rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Do półfinałów awansowały po dwie najlepsze pary. W pierwszym meczu półfinałowym para Ujazdowski – Mendalka pokonała braci Smolińskich (7:6 6:0), a w drugim  Cołosiński- Łysiak pokonali parę Kiedo-Zaręba (6:0 5:7 3:6).

W wielkim finale obrońcy tytułu z poprzedniego roku duet Marcin Ujazdowski-Krzysztof Mendalka po zaciętym trwającym ponad dwie godziny meczu musiał uznać wyższość duetu Grzegorz Cołosiński-Tomasz Łysiak (6:4 1:6 2:6). W finale pocieszenia o III miejsce Grzegorz i Maciej Smolińscy pokonali parę Zbigniew Kiedo – Mariusz Zaręba (6:2 6:4).

Najlepsze pary otrzymały z rąk dyrektora OSiR Krzysztofa Szczepańskiego pamiątkowe puchary oraz medale, które zostały ufundowane przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Sponsorem techniczny mistrzostw był sklep sportowy Studio Sport Pana Krzysztofa Głodkowskiego.

Kolejność końcowa mistrzostw:

  1. Grzegorz Cołosiński/Tomasz Łysiak
  2. Marcin Ujazdowski/Krzysztof Mendalka
  3. Grzegorz Smoliński/ Maciej Smoliński
  4. Zbigniew Kiedo/Mariusz Zaręba

5-7. Marian Królikowski/ Mirosław Piegza, Krzysztof Głodkiwski/ Janusz Koziołek,  Piotr Kuczyński/Kuba Łysiak.

OSiR Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments