Ministerstwo Zdrowia: są inne choroby poza COVID-19! Rząd zapowiada program odbudowy zdrowia Polaków.

Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas wczorajszej konferencji ogłosił, że rząd dokonał przełomowego odkrycia. Mianowicie udało się ustalić, że poza koronawirusem istnieją także inne choroby, które należałoby leczyć. Wprawdzie nie od razu, bo dopiero od przyszłego roku, ale lepszy rydz niż nic. Ministerstwo Zdrowia opublikowało w tej sprawie stosowny komunikat.

 

Minister Adam Niedzielski podczas konferencji w Ministerstwie Zdrowia ogłosił: “Zdrowie Polaków to nie jest tylko kwestia koronawirusa. Głównym problemem zdrowotnym są choroby kardiologiczne, przyrastająca liczba zachorowań na nowotwory”.

– Hasło #ZostańWDomu nie dotyczy kontynuacji leczenia. Lekarza trzeba odwiedzać. Limity, które obowiązują w Ambulatoryjnej Opiece Specjalistycznej zostaną zniesione, aby zwiększyć dostęp do specjalistów. Przygotowaliśmy program odbudowy zdrowia Polaków. Ten program będzie prawdopodobnie inicjowany od początku stycznia 2021 r., ale mamy gotowe jego fundamentalne założenia – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

 

M. Jabłońska


 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xcx
xcx
5 miesięcy temu

O losie ,jaka odbudowa ? OTWÓRZCIE POZ-y.

Kamil
Kamil
5 miesięcy temu

Podziękujmy wszyscy razem za łaskę okazaną przez światłych przywódców naszego narodu.

Mariusz
Mariusz
5 miesięcy temu

O kuźwa to naprawdę odkrycie nagrodę Nobla im dać

Serciwiec
Serciwiec
5 miesięcy temu

Od dzisiaj śpię spokojnie p. Spostrzegawczy.