Mikołaj odwiedził małych pacjentów przasnyskiego szpitala

Mikołaj – w tej roli Krzysztof Bieńkowski, starosta powiatu przasnyskiego – odwiedził małych pacjentów szpitala im. dr Wojciecha Oczko w Przasnyszu.

 

Mikołajki, czyli dzień 6 grudnia, to dla większości dzieci czas prezentów i radości ze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Nie wszystkie maluchy mogą się nim w pełni cieszyć. O małych pacjentach przasnyskiego szpitala pamiętał starosta Krzysztof Bieńkowski.

– To już tradycja, że 6 grudnia władze powiatu odwiedzają dzieci spędzające ten czas w powiatowym szpitalu. Nie mogło być inaczej także i w tym roku, kiedy w progach oddziału dziecięcego w Przasnyszu gościł starosta, przekazując maluchom słodycze i upominki, wywołujące na ich obliczach radosne uśmiechy. Na zakończenie wizyty starosta życzył małym pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia oraz tego, aby zbliżające się święta Bożego Narodzenia były szczęśliwym czasem spędzonym w gronie rodzinnym – informuje Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
Robert
1 rok temu

Fajny pajaCYK.

Ddd
Ddd
1 rok temu
Reply to  Robert

Jak nie jestem zwolennikiem starosty to w tym przypadku uważam że postąpił na 6 + .

karol
karol
1 rok temu

Wybory za pasem?

Ddd
Ddd
1 rok temu
Reply to  karol

A co to ma wspólnego myślę że może kilka( kilkaset) osób weźmie to pod uwagę ,nie jestem zwolennikiem starosty ani obecnych władz( poprzednich zresztą też) ale jeśli robią coś pożytecznego to zawsze jestem za

Wega
Wega
1 rok temu
Reply to  karol

Nie muszą być wybory starosta to człowiek z klasą

Amator
Amator
1 rok temu
Reply to  karol

Mózg na urlopie? Albo foliowa czapeczka spadła na oczy. Można być porządnym człowiekiem bez względu na barwy. Idź dalej słuchać przekazu, że musisz nienawidzić ludzi z PiS wszystkich równo i kochać tych z konfy choćby byli onucami.

Anna
Anna
1 rok temu

Hmm w szpitalach przecież nadal obowiązuje nakaz noszenia maseczek. Widzę, że nie dotyczy wszystkich🤔

Wega
Wega
1 rok temu
Reply to  Anna

Chyba nie masz się czego czepiać, zgryzliwosc nie prowadzi do niczego dobrego

Anna
Anna
1 rok temu
Reply to  Wega

Aj widzę, że zabolało zwykłe stwierdzenie faktu. Nie wypowiadam się na temat powodów tej wizyty (rzeczywistych czy też domniemanych), ponieważ ich nie znam. Za to maseczki w placówkach ochrony zdrowia powinni nosić wszyscy. Takie są przepisy. I tyle w temacie

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Anna

Prawo jest dla maluczkich, takich jak ja. Pisie nie muszą się do przepisów stosować. Założyłby chłop maseczkę i jeszcze by go ktoś nie poznał?

Mikołaj
Mikołaj
1 rok temu

A kto to jest ta blondynka z koszyczkiem?

Jak
Jak
1 rok temu

Jest to coroczna inicjatywa tego pana czy ma to coś wspólnego z jego kadencją?

Hubert
Hubert
1 rok temu
Reply to  Jak

Coroczna z wyłączeniem covidu kiedy nie wpuszczali do szpitali

Ait
Ait
1 rok temu

Ta inicjatywa byłaby wspaniała gdyby ten pan za owe podarki zapłacił z własnej kieszeni, wtedy i lans byłby uzasadniony, sorki ci co dają ze swojego to się publicznie nie lansują.

Okon
Okon
1 rok temu
Reply to  Ait

Skąd wiesz z czyjej kieszeni były kupione podarunki? Nie wiem czy wiesz ze Bieńkowski mocno wspiera rozne zbiorki i akcje z własnej kieszeni i nie zawsze robi to pod publiczke. Ja byłem świadkiem jak na jednej zbiórce brakowało do okrągłej sumy kilku stówek i on wyciągnął portfel i wyłożył pare stów od razu bez wahania tak ze mi to zaimponowalo i nie mogę czytać takich bzdur