Miedzy nami, a… kobietami – Miejski Chór Męski zaśpiewał z okazji Dnia Kobiet [FOTO]

W sobotę, 4 marca Muzeum Historyczne w Przasnyszu wypełniło się po brzegi. To za sprawą Miejskiego Chóru Męskiego, który przygotował na ten dzień specjalny koncert.

 

Do przasnyszanek z propozycją wspólnego spędzenia wieczoru wyszedł Miejski Chór Męski. Zaproponował spotkanie przy ciastku i kawie, w atmosferze i klimacie kawiarni zaaranżowanej w Muzeum Historyczny w Przasnyszu.

Publiczność licznie odpowiedziała na zaproszenie. Pierwsze piętro muzeum wypełniło się po brzegi. Przybyło wiele pań, ale nie brakowało również panów. Chórzyści wyśpiewali wiele popularnych piosenek, jak choćby „Ta ostatnia niedziela”, „Suliko”, „Już nigdy”, „Anna Maria”, „Powiedz stary gdzieś ty był” i wiele innych. Nie brakowało także występów solistów, życzeń i wierszy.

Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Miejski Chór Męski, Miasto Przasnysz, Miejski Dom Kultury i Muzeum Historyczne.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
WujekSamZło
WujekSamZło
1 rok temu

Dzień seniora ?

przasnyszanka
przasnyszanka
1 rok temu

przepięknie, choć nie byłam, ale slyszalam…wszystko pod batutą Pana Waldemara Maćkowskiego jest piękne…najlepszy nauczyciel muzyki a uczył mnie w Trójce, nie zapomnę