MEGA GWIAZDA FRANCESCO NAPOLI WYSTĄPI W SIERAKOWIE PODCZAS DOŻYNEK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, DIECEZJI PŁOCKIEJ I ZIEMI PRZASNYSKIEJ!

Chcecie usłyszeć na żywo aksamitny głos Francesco Napoli w jego wielkich przebojach jak: „Lady Fantasy”, „Sempre tu”, „Arrivederci”, „Magico”, „Borneo”, „Marina”, „Balla Balla”, „Piano piano”, „Ciao Italia”? Ten niezwykły koncert. Gwarantujący publiczności wspaniałą zabawę i niezapomniane przeżycia już 27 sierpnia  o godzinie 20.00, w Sierakowie k. Przasnysza – podczas wojewódzkiego Święta Plonów 2017.

Umowa podpisana

Możemy już dziś potwierdzić. Drugą gwiazdą światowego formatu obok zespołu pieśni i tańca Mazowsze, która wystąpi na dożynkach w dniu 27 sierpnia w Sierakowie, będzie Francesco Napoli. Udało nam się porozumieć i dopisało nam też szczęście, bo ten artysta jest obecnie bardzo rozchwytywany  na całym świecie. Umowa już jest podpisana. Aby zagrać dla naszych mieszkańców przyleci wprost z koncertów w USA.

Najwspanialsza publiczność na świecie.

Polska publiczność poznała Francesco Napoli podczas Festiwalu w Sopocie. Wtedy stwierdził: „Polska publiczność jest najwspanialsza na świecie!”. Jego ostatnia płyta Lady Fantasy sprzedała się w nakładzie 12 milionów egzemplarzy, w 44 krajach.

Milionowa sprzedaż płyt

Różnorodność utworów Francesco Napoli odzwierciedla jego artystyczną wszechstronność: są piosenki w klimacie pop, disco, flamenco, rap a nawet arie operowe. Jego płyty sprzedają się w milionowych nakładach na całym świecie.

Miał być prawnikiem

Francesco Napoli urodził się w średnio zamożnej szlacheckiej rodzinie w Neapolu. Ojciec planował dla niego karierę prawniczą, ale małemu Francesco co innego grało w sercu! Zaczął grę na fortepianie i gitarze. Marzył o tym, by zostać muzykiem. Gdy osiągnął pełnoletność, po prostu uciekł z domu w wielki świat z gitarą na plecach. Na szczęście dla fanów talentu Francesco jego plany zostały zrealizowane, został gwiazdą włoskiej piosenki!

Mazowsze, Francesco Napoli, wykonawcy lokalni i Gala disco-polo

Na imprezie obok Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze i Francesco Napoli wystąpią również przasnyskie lokalne zespoły, a wszystko zwieńczy Gala disco-polo. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

https://www.youtube.com/watch?v=-ojVo1ZNrXk&feature=youtu.be

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora

Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments