McDonald’s w Ciechanowie gotowy. Otwarcie w przyszłym tygodniu?

Jak informuje portal ciechanowinaczej.pl na działce u zbiegu ul. Armii Krajowej i Rzeczkowskiej zakończyły się już prace budowlane, a inwestor oczekuje na wydanie pozwolenia na użytkowanie. Jest szansa, że lokal zostanie otwarty w drugiej połowie przyszłego tygodnia.

Jak powiedział nam przedstawiciel spółki McDonald’s Polska obecnie trwają ostatnie prace kosmetyczne i porządkowe. Jednocześnie realizowane są kwestie formalne, związane z odbiorami technicznymi i uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie lokalu. – Robimy wszystko, żeby być gotowym do sprawnej obsługi gości od pierwszego dnia. Liczymy, że wszystkie kwestie formalne zostaną dopełnione w najbliższych dniach, co pozwoli nam na otwarcie restauracji w drugiej połowie przyszłego tygodnia – przyznał Dominik Szulowski ze spółki McDonald’s Polska.

Jeśli wszystko potoczy się po myśli inwestora, lokal zostanie otwarty najprawdopodobniej 19 bądź 20 października. O oficjalnej dacie otwarcia będziemy informować.

Przypomnijmy, że ciechanowski McDonald’s będzie dysponował 81 miejscami siedzącymi dla klientów i dodatkowymi 20 w strefie kawiarnianej McCafe. Na zewnętrznym ogródku znajdzie się kolejnych 88 miejsc. Zmotoryzowani, oprócz linii McDrive, będą mieli do dyspozycji 35 miejsc parkingowych.

info/foto:ciechanowinaczej.pl

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments