Mazowsze Jednorożec pokonuje Iskrę Krasne!

Mecz Mazowsze Jednorożec – Iskra Krasne okazał się bardzo nieprzewidywalny. Jednak to jednorożanie ostatecznie wygrali 5-4.

Poniżej krótki opis przebiegu spotkania (autor Mazowsze Jednorożec)

Horror z happy endem!

Mazowsze Jednorożec – Iskra Krasne 5-4 ( 2-1 )

Bramki : Marcin Jabłoński , Adam Grabowski , Daniel Skała -2 , Artur Piotrak

Skład:
Łukasiak – K.Antosiak ( Jaśkiewicz ) , Bors , Michalski , Stępkowski ( J.Antosiak ) – Ciuba ( Pietrzak ) , Piotrak , Wątkowski , Jabłoński ( B.Antosiak ) – Grabowski ( Orłowski ) , Skała

Już do przerwy powinniśmy prowadzić kilkoma bramkami, zabrakło skuteczności i pierwsza połowa kończy się tylko 2-1.
Po przerwie szybko obejmujemy prowadzenie 4-1 i .. daliśmy się zepchnąć do defensywy. Niestety tracimy 2 bramki.
Sędzia dolicza 5 minut W 94 minucie goście strzelają na 4-4 i szaleją z radości.
Sędzia pozwala rozpocząć jeszcze grę , piłkę na środku stawia Piotrak ( na zdjęciu ) i…..strzela w samo okienko bramki Iskry. Tym sposobem wygrywamy 5-4 !!!