Marcin Ujazdowski i Krzysztof Mendalka Mistrzami Przasnysza w tenisie ziemnym.

Kolejny wrześniowy weekend przyniósł nam kolejną porcję emocji na przasnyskich kortach.  Po rozegraniu Mistrzostw Przasnysza w kategorii + 50 (01-02.09) oraz Mistrzostw Przasnysza w kategorii Open (13-15.09) tym razem do rywalizacji na ceglanej mączce stanęły pary deblowe. Do rywalizacji o tytuł Mistrza Przasnysza w grze deblowej przystąpiło 6 par. W wyniku losowania w pierwszym etapie powstały pary:

SMOLIŃSKI/SMOLIŃSKI – ZARĘBA/SADO                        2:0

COŁOSIŃSKI/ŁYSIAK – KIERSKI/STEFAŃSKI                     2:0

KUCZYŃSKI/BOROŃ – MENDALKA/UJAZDOWSKI               0:2

Zwycięscy w/w pojedynków zagrali w drugim etapie systemem każdy z każdym o miejsca I-III, natomiast przegrani grali o miejsca IV-VI.

W grupie mistrzowskiej najlepszy okazał się duet Marcin Ujazdowski i Krzysztof Mendalka, który po rocznej przerwie odzyskał tytuł Mistrza Przasnysza w tenisie ziemnym w grze deblowej. Wicemistrzostwo wywalczyli bracia Grzegorz i Maciej Smolińscy, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła para Grzegorz Cołosiński i Jakub Łysiak. Natomiast w grupie grającej o miejsca IV-VI najlepsi okazali się Mariusz Zaręba z Adamem Sado. Kolejne miejsca przypadły parom: Andrzej Kierski i Jerzy Stefański oraz Tadeusz Boroń i Piotr Kuczyński.

Najlepsze pary otrzymały z rąk dyrektora OSiR Krzysztofa Szczepańskiego pamiątkowe puchary oraz medale.


Źródło OSiR Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments