Maraton zebrał 11 212 zł dla malutkiej Niny Dęby!!!

Podczas dzisiejszego Maratonu Fitness w przasnyskim OSiR ze wszystkich licytacji oraz zbiórek pieniężnych udało się zebrać kwotę 11 212 zł !!!! 

Wszyscy chętni, którzy nie zdążyli na maraton mogą nadal pomóc małej Ninie choćby zakupując lek o nazwie KREON Travix 150 mg kapsułki dojelitowe 50 sztuk (lek dostępny bez recepty) i przekazać rodzinie.

Kilka słów o samej Ninie:

Nasza córka urodziła się 2.02.2017 r. Przez pięć tygodni żyliśmy jak w bajce. To były wspaniale chwile. Od teraz tworzyliśmy przecież prawdziwa rodzinę. Pewnego dnia zadzwonił telefon z informacją, że mamy stawić się w Centrum Leczenia Mukowiscydozy w Dziekanowie Leśnym. Szok. Niedowierzanie. Strach. Nadzieja. Obecnie Nina ma rok. Jeszcze daleka droga przed nami. Dzięki wsparciu innych rodziców wiemy, że musimy mówić o tej chorobie. Odpowiadać na pytania. Nieustannie powtarzać, że mukowiscydoza nie zaraża, jak niebezpieczne dla chorego są bakterie, że córka nie może chodzić nad jezioro, że maseczka na jej twarzy w aptece czy przychodni jest po to, by nie zainfekować jej delikatnych płuc. Ale mówić jest łatwiej. Najtrudniej jest się przemóc i wyciągnąć dłoń po pomoc. Długo zastanawialiśmy się, czy zbierać 1% czy organizować zbiórkę. Namówiły nas życzliwe osoby w naszym otoczeniu (dziękujemy Karolina, Beata, Kasia). Powtarzały nam, że tak trzeba, że nie ma się czego wstydzić. Posłuchaliśmy. Mamy mnóstwo obaw. Dlatego Kochani dziękujemy za każde udostępnienie, za każde dobre słowo, za każdy uśmiech bez tego byłoby nam o wiele trudniej. Justyna Dęby.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments