Małgorzata Sobiesiak powołana na kolejną kadencję na stanowisku dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu

Małgorzata Sobiesiak przez kolejne pięć lat będzie pełniła funkcję dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu.

 

„Z dniem 1 grudnia 2022 r. powołuję na czas określony do dnia 30 listopada 2027 r. panią Małgorzatę Beatę Sobiesiak na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu” – czytamy w zarządzeniu podpisanym przez zastępcę burmistrza Łukasza Machałowskiego.

Małgorzata Sobiesiak funkcję dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu pełni od 10 lat. We wpisie w mediach społecznościowych podsumowała minione lata.

„Kilka dni temu minęło 10 lat od chwili, gdy podjęłam, niełatwą wówczas decyzję, o zmianie pracy. I nie żałuję ani jednej sekundy z tych 10 lat! Były sukcesy i były momenty, które wiele mnie nauczyły. Moją największą dumą są ludzie. Zespół, z którym mogę góry przenosić i którego częścią się czuję. To ludzie dają początek pomysłom, inwestycjom, projektom. To ich umiejętności, współpraca, pasje, kreatywność tworzą coś, co nazwa się „duszą miejsca”. Bez tego mury, choćby najpiękniejsze są tylko murami. Cieszę się, że w ciągu tych 10 lat zbudowaliśmy i miejsce i „duszę miejsca” – napisała i podziękowała osobom, które codziennie towarzyszą jej w pracy.

 

– Dziękuję za świetną współpracę Miastu Przasnysz na czele z Łukaszem Chrostowskim, burmistrzem miasta i Łukaszem Machałowskim, wiceburmistrzem, Powiatowi Przasnyskiemu na czele ze starostą Krzysztofem Bieńkowski i wicestarostą Waldemarem Trochimiukiem. Magdalenie Król-Piórkowskiej, Tomaszowi Szymborskiemu, Agnieszce Brykner, Joannie Cieślik i Ewie Żbikowskiej za wszystkie wspólne projekty, za przegadane godziny i za to, że po prostu się lubimy. Mojej Grupie Inicjatywy dyrektorek i dyrektorów bibliotek publicznych z całej Polski za to, że dajecie energię wtedy, gdy jej brak. I nadzieję, gdy robi się ciemno”. – Nie umiem wymienić wszystkich ale dziękuję każdemu, kto był ze mną w ciągu tych 10 lat. No i przede mną kolejne! Trzymajcie kciuki! – dodała.

Gratulujemy!

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Beata
Beata
1 rok temu

Brawo Małgosiu!

Przasnyszanka
Przasnyszanka
1 rok temu

Biblioteka jest bezapelacyjną chlubą Przasnysza. Gratulacje dla Pani dyrektor oraz wszystkich pracowników, którzy ją współtworzą. Uszanowanie za wspaniałe 10 lat! Oby kolejne były równie owocne.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Ta Pani ogarnia temat jak mało kto w tym mieście. Tak trzymać.

Mati
Mati
1 rok temu

Trafił nam się prawdziwy Diament! Doskonały wybór.

przasnyszanka
przasnyszanka
1 rok temu

NAJLEPSZA