„Majówkowe Granie” już 28 maja na przasnyskim rynku

W ostatni weekend maja na przasnyskim rynku działo się będzie sporo. Stowarzyszenie „Arena Dobra” zaprasza na charytatywne „Majówkowe Granie”. Wystąpią lokalni artyści.

 

Stowarzyszenie „Arena Dobra” zaprasza mieszkańców powiatu przasnyskiego w niedzielę, 28 maja do wzięcia udziału w „Majówkowym Graniu”. Partnerami wydarzenia są: Powiat Przasnyski, Gmina Przasnysz oraz Miejski Dom Kultury w Przasnyszu. Atrakcje będą czekały zarówno na dzieci, jak i na dorosłych.

Dla najmłodszych przewidziano „strefę kids”. W niej, całkowicie za darmo: festiwal baniek mydlanych, wata, popcorn, lody, lemoniada, owoce oraz nagrody w formie drobnych upominków dla uczestników.

 

Dla dorosłych i młodzieży z kolei, zaplanowano występy lokalnych artystów (Zespół Tańców Historycznych Szlacheckich, Zespół Seniorów MDK Przasnysz, występy uczniów MDK Przasnysz, wokalistka Karina Miś, Orkiestra Dęta Przasnysz, zespoły: Woow, Midix, Martess) oraz biesiadę i stoiska wystawiennicze firm gastronomicznych z grillem, ziemniakiem kręconym, ciastami i serami.

W trakcie imprezy zostaną rozegrane zawody sportowe dla dużych i małych, maraton fitness, pokaz OSP Jednorożec i kiermasz książek. Nie zabraknie licytacji.

– Podczas festiwalu muzycznego będziemy zbierać środki na leczenie Aleksego Malińskiego oraz Krystiana Rybackiego – informują organizatorzy.

Będzie możliwość płatności kartą, zbliżeniowo czy blikiem. W przyszłym tygodniu ukaże się pełen plakat wraz z harmonogramem imprezy.

 

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
myto
myto
9 dni temu

Świetnie.

Edyta
Edyta
2 dni temu

„W przyszłym tygodniu ukaże się pełen plakat wraz z harmonogramem imprezy”
To już raczej będzie musztarda po obiedzie 😉
Brawo Pani Prezes Areny – Monika Modzelan, dzięki Tobie tak dużo dzieje się w mieście, dziękujemy!
Oby tak dalej!

Ala
Ala
2 dni temu
Reply to  Edyta

Od której godziny to będzie?Ktoś wie?

Miron
Miron
2 dni temu

Plakat wisi już w sieci od tygodnia, chyba tylko na info nie ma aktualizacji. Było na powiecie i gminie, cały harmonogram tej imprezy