Kronika Policyjna Przasnysz – od 7 do 10 lutego 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 7 do 10 lutego 2019r.

10.02.2019r.

Godz. 0735 – w miejscowości Golany gm. Przasnysz, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Cadd nie dostosował prędkości do warunków ruchu i  na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w skutek czego doszło do zderzenia lusterkami z nn pojazdem, którego kierujący dojechał w kierunku Przasnysza a następnie kierujący volkswagenem wjechał do przydrożnego rowu.

Godz. 1015 – w Zarębach gm. Chorzele,  kierujący samochodem osobowym marki Daewoo Lanos, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem w wyniku czego uderzył w hydrant, powodując jego uszkodzenie na kwotę blisko 2000 złotych, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Godz. 1310 – w Przasnyszu na ul. Żwirki i Wigury kierujący oplem na wskutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z kierującym motorowerem marki Toros, który następnie uderzył w  stojący na skrzyżowaniu pojazd marki Seat.  Badanie stanu trzeźwości wszystkich uczestników zdarzenia wykazało, że kierujący motorowerem 37 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego posiadał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie i z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do przasnyskiego szpitala. Natomiast pozostali kierujący byli trzeźwi.

Godz. 1530 – w Jednorożcu na ul. Odrodzenia, kierująca skodą podczas wykonywanego manewru cofania, doprowadziła do zderzenia z toyotą.

09.02.2019r.

Godz. 0430 – w miejscowości Połoń gm. Jednorożec 26 letni mieszkaniec Wielbarka mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie podczas kierowania pojazdem osobowym marki Volkswagen na śliskiej nawierzchni drogi stracił panowanie nad pojazdem w skutek czego uderzył w przydrożne ogrodzenie oraz drzewo.

Godz. 0710 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej nn sprawca dokonał kradzieży żeliwnej pokrywy od studzienki kanalizacyjnej.

Godz. 0925 – w Zarębach gm. Chorzele, kierująca samochodem osobowym marki Ford Mondeo, nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego  straciła panowanie nad pojazdem a następnie uderzyła w przydrożne drzewo. Sprawcę kolizji pouczono.

08.02.2019r.

Godz. 0815 – w Przasnyszu na ul. Starzyńskiego kierująca fordem w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do zderzenia z BMW. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz.  1815 – w miejscowości Oględa gm. Przasnysz 54 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, mając  blisko  1 promila alkoholu w organizmie, zjechał motorowerem na przeciwległy pas drogi w wyniku czego uderzył w przygotowujący się do skrętu samochód osobowy marki BMW.  Kierujący motorowerem  z obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do przasnyskiego szpitala.

 


Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments