Kronika Policyjna Przasnysz od 30 lipca do 2 sierpnia 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 30 lipca do 2 sierpnia 2021r.

 

01.08.2021r.

Godz. 2055– w Chorzelach na ul. Zduńskiej, policjanci zatrzymali 36 – letniego mieszkańca Chorzel, który mając 3,33 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Audi 80, a także posiadał dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

 

31.07.2021r.

Godz. 1405– w Przasnyszu na ulicy Piłsudskiego, 52 – letni mieszkaniec gminy Czernice Borowe kierujący samochodem osobowym marki Volvo, podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla mieszkańca powiatu ciechanowskiego kierującego motocyklem Junak i doprowadził do zderzenia tych pojazdów, został ukarany mandatem karnym.

 

 

Godz. 1425– w Starej Wsi gm. Chorzele, kierujący samochodem osobowym marki Opel 32 – letni mieszkaniec gminy Chorzele nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu Renault Thalia kierowanego przez mieszkankę Gdańska i doprowadził do zderzenia się tych pojazdów. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

 

Godz. 1855– w Morawach Wielkich gm. Krzynowłoga Mała, dyrektor 40. Rajdu Polskie Safari zgłosił zakłócenie jego przebiegu przez kilku mężczyzn, którzy następnie odjechali Toyotą Proace w kierunku miejscowości Łoje. Organizatorzy dwoma pojazdami marki Vw Amarok i Toyota Hilux udali się na trasę rajdu i w rejonie wsi Łoje zastali stojący pojazd Toyota Proace, którego kierowca na ich widok odjechał. O wszystkim powiadomili Policję i udali się za tym pojazdem, który w pewnym momencie zatrzymał się, a z niego wysiadło czterech młodych mężczyzn. Trzech z nich było wyraźnie pobudzonych, podeszli do samochodów organizatorów i zaczęli je kopać oraz uderzać pięściami. W wyniku tego działania doszło do uszkodzenia pojazdów, a wartość powstałych szkód pokrzywdzeni wycenili na kwotę około 17000 złotych. Oficer dyżurny przasnyskiej komendy Policji niezwłocznie skierował na miejsce zdarzenia trzy radiowozy. Szybka reakcja pozwoliła na ujęcie sprawców, którymi okazali się być nietrzeźwi mieszkańcy naszego powiatu w wieku 22, 29 i 41 lat. Zostali osadzeni w KPP Przasnysz, gdzie po wytrzeźwieniu będą wykonywane czynności procesowe z ich udziałem.

 

30.07.2021r.

Godz. 1830– w miejscowości Chorzele na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym na ul. Grunwaldzkiej, 47 – letni mieszkaniec powiatu grodziskiego kierujący samochodem osobowym marki Audi A4, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla znajdującego się na rondzie mieszkańca gminy Chorzele kierującego motocyklem Yamaha i doprowadził do zderzenia pojazdów, został ukarany mandatem karnym.

 

 

kom. Paweł Rykowski

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments