Kronika Policyjna Przasnysz od 20 do 25 września 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach  od 20 do 25 września 2021r.

 

24.09.2021r.

Godz. 07.40 – w miejscowości Mchowo gm. Przasnysz, nieznany sprawca dokonał kradzieży pojazdu marki Infiniti o wartości 150 tys. złotych.

 

23.09.2021r.

Godz. 20.10 – w miejscowości Mchówko gm. Przasnysz, kierujący pojazdem marki BMW, 40 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na skutek niedostosowania prędkości na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

22.09.2021r.

Godz. 09.20 – w miejscowości Brzeski-Kołaki gm. Chorzele, nieznana kobieta najprawdopodobniej narodowości romskiej, dokonała kradzieży pieniędzy w kwocie 1200 złotych.

 

Godz. 17.30 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że w Przasnyszu na ul. Orlika, nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki Grand o wartości 2 tys. złotych. W toku podjętych czynności policjanci odzyskali skradziony rower oraz zatrzymali sprawcę kradzieży, 15 – letniego mieszkańca pow. makowskiego.

 

Godz. 22.10 – w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska, policjanci z SPP Płock jadący do Ostrołęki zatrzymali nietrzeźwego kierującego pojazdem marki Honda. Badanie stanu trzeźwości kierującego, 29 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego wykazało, że posiadał on w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo policjanci ustalili, że 29 – latek ma już na swoim koncie sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 

21.09.2021r.

Godz. 10.00 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że w nocy z 20 na 21 września 2021 roku w Przasnyszu na ul. Kotowskiego, nieznany sprawca dokonał kradzieży pojazdu marki Subaru Forester, koloru białego o wartości 100 tys. złotych.

 

Godz. 14.00 – w Jednorożcu na ul. Mieszka I, policjanci zatrzymali 62 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 16.20 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej, kierująca pojazdem marki Mazda, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do kolizji drogowej z pojazdem marki Skoda. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 18.45 – policjanci z przasnyskiej drogówki w Przasnyszu na ul. Leszno zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Opel Astra, którego kierujący 30 – letni obywatel Gruzji, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h. Policjanci podczas wykonywania czynności służbowych związanych z kontrolą drogową dodatkowo ustalili, że kierujący oplem na terytorium naszego kraju przebywa nielegalnie.  Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

 

Godz. 19.40 – w miejscowości Łanięta gm. Krzynowłoga Mała, kierująca fiatem na prostym odcinku drogi na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając tym do zderzenia z pojazdem marki Oplem Astra. Kierującą fiatem za spowodowanie zdarzenia drogowego ukarano wysokim mandatem karnym.

 

20.09.2021r.

Godz. 18.20 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego, kierujący pojazdem marki Citroen C3, 32 – letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego zasłabł za kierownicą na skutek czego, uderzył w słupek przeszkodowy znajdujący się na wysepce rozdzielającej przejście dla pieszych. 32 – latek został przewieziony karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierującego citroenem wykazało, że w swoim organizmie posiadał on ponad 0,3 promila alkoholu. Pomimo tego od kierującego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu oraz środków odurzających.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments