Kronika Policyjna Przasnysz od 20 do 24 listopada 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 20 do 24 listopada 2019r.

23.11.2019r.

Godz. 0650– w Chorzelach na ul. Nowej policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu na podstawie listu gończego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Godz. 1214–  w Chorzelach na ul. Kolejowej, policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie kierował opel.

Godz. 1415– w miejscowości Ulatowo-Dąbrówka gm. Jednorożec, nn sprawca z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego dokonał kradzieży piły spalinowej marki Husqvarna o wartości 600 złotych.

Godz. 1520– do KP w Chorzelach zgłosił się mieszkaniec gm. Chrzele i zgłosił, że z jego łąki znajdującej się w miejscowości Niskie Wielkie, nn sprawca dokonał kradzieży pastucha elektrycznego o wartości 200 złotych.

22.11.2019r.

Godz. 0820– mieszkaniec pow. makowskiego zgłosił, że w Karwaczu gm. Przasnysz, nn sprawcy po uprzednim wypchnięciu zabezpieczenia drzwi wejściowych  do nowobudowanego domu jednorodzinnego, dokonał kradzieży elektronarzędzi o łącznej wartości 6 tys. złotych.

Godz. 1300– w Przasnyszu na ul. Bukowej, nieznany sprawca dokonał włamania do pomieszczenia piwnicznego, a następnie kradzieży piły spalinowej oraz wyka szarki o łącznej wartości 300 złotych.

Godz. 1440– w miejscowości Zakocie gm. Przasnysz, kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1645– pracownik sklepu Lidl Polska mieszczącego się w  Przasnyszu przy ul. Makowskiej  zgłosił, że nn sprawca dokonał kradzieży elektronarzędzi oraz  ubrań o łącznej wartości blisko 1 tys. złotych.

Godz. 1715– w miejscowości Krzynowłoga Mała na ul. Przasnyskiej, 52-letni kierujący samochodem osobowym marki Seatem Toledo na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił 12-letnią mieszkankę gm. Krzynowłoga Mała, którą z obrażeniami ciała z miejsca zdarzenia karetką pogotowia przewieziono do ciechanowskiego  szpitala. 52-letni kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy. Jednak pomimo tego zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Godz. 2120– do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu zgłosił się 29-letni mieszkaniec Przasnysza i zgłosił, że jadąc ul. Św. Stanisława Kostki w Przasnyszu w rejonie remontowanego mostu na przejściu dla pieszych potrącił dwie nastoletnie dziewczyny, które na szczęście nie doznały obrażeń ciała. Potrącone nastolatki po tym fakcie oddaliły się z miejsca zdarzenia. Badanie kierującego wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy.

21.11.2019r.

Godz. 1150– w Przasnyszu  na ul. Orlika, kierująca volkswagenem wykonując w sposób nieprawidłowy manewr cofania doprowadziła do zderzenia z audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1250– w Mchowie gm. Przasnysz, kierująca skodą octavią w wyniku  niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu, doprowadziła do zderzenia ze skodą roomster.  Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1300– mieszkaniec Łaniąt gm. Przasnysz zgłosił, że znany mu mężczyzna, posługując się jego danymi osobowymi zaciągnął kredyt gotówkowy w Banku IN Credit na kwotę 5 tys. złotych.

Godz. 1510– mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w Przasnyszu na ul. Makowskiej, nieznany sprawca z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego dokonał kradzieży sprzętu wędkarskiego, kluczy hydraulicznych, szlifierki kątowej oraz wkrętarki akumulatorowej o łącznej wartości około 1500 złotych.

Godz. 1550– mieszkaniec Ciechanowa zgłosił, że w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej, nn sprawca dokonał kradzieży portfela wraz z pieniędzmi w kwocie 700 złotych, legitymacją rencisty oraz dokumentami tożsamości wystawionymi na nazwisko zgłaszającego oraz jego żony.

Godz. 1900– mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że na portalu internetowym sprzedajemy.pl, dokonała zakupu konsoli Xbox za kwotę 420 złotych i pomimo dokonanej przedpłaty,  nie otrzymała zakupionej konsoli.

Godz. 2150– w Przasnyszu na ul. Rowerowej, 60-letni mieszkaniec Przasnysza mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie kierował oplem astrą.

20.11.2019r.

Brak zdarzeń kryminalnych


Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments