Koło Gospodyń Wiejskich w Czernicach Borowych z nowym sprzętem gastronomicznym

Koło Gospodyń Wiejskich w Czernicach Borowych w ramach programu „Wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie” zakupiło namiot, stoły oraz nowe artykuły gospodarstwa domowego.

 

Koło Gospodyń Wiejskich w Czernicach Borowych po raz trzeci pozyskało środki finansowe w ramach programu „Wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie” ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i Wydział Rolnictwa, Żywności i Rozwoju Obszarów Wiejskich na realizację projektu pod nazwą „Wzmacniamy aktywność KGW w Czernicach Borowych”.

– Celem realizacji zadania jest aktywizacja i rozwój kobiet oraz społeczności w środowisku wiejskim na Mazowszu poprzez doposażenie organizacji pozarządowych, w których działają gospodynie aktywne społecznie, w niezbędny sprzęt, czego skutkiem będzie wzrost sprawności ich działania oraz zwiększenie liczby organizowanych przez nie przedsięwzięć  – informują organizatorzy konkursu.

 

Kołu Gospodyń Wiejskich z Czernic Borowych udało się pozyskać kwotę 7 tys. złotych, za którą zakupiono namiot, 2 stoły, zestaw cateringowy oraz artykuły gospodarstwa domowego.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments