Kiermasz charytatywny dla Alicji Skierkowskiej już dziś. Do zakończenia zbiórki brakuje niewiele

Dziś na makowskim rynku w godzinach od 11.30 do 14.00 odbędzie się charytatywny kiermasz ciast. Środki zebrane podczas kiermaszu zasilą zbiórkę na rzecz Alicji Skierkowskiej.

 

W sobotę na rynku w Makowie Mazowieckim w godzinach od 11.30 do 14.00 odbędzie się charytatywny kiermasz ciast. Wesprzeć będzie można Alicję

Alicja Skierkowska cierpi na Zespół Ebsteina – poważną wadę serca. Nadziei na ratunek dla córki rodzice upatrują w Monachium. Tam Alicja mogłaby przejść operację. Koszt leczenia przerasta jednak możliwości rodzinę.

– Byliśmy w Monachium, tam wykonano badania, które zebrane w całość będą omówione na konsylium kardiologiczno – kardiochirurgicznym. Jak nas poinformowano możemy czekać do kilku tygodni. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość, bo nic innego nam nie  pozostało – mówi nam mama Alicji, Agnieszka Skierkowska.

 

– Teraz Alicja uczy się w domu ma nauczanie indywidualne, szybko się męczy, przeważnie spędza czas na leżąco – dodaje.

Warto wybrać się na dzisiejszy kiermasz. Tym bardziej, że do zakończenia zbiórki zostało już niewiele czasu. Na koncie zbiórki jest już prawie 218 tys. zł. Brakuje nieco ponad 17 tys. zł.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments