Katarzyna Siuda – Super Mamą Gminy Krasne

Gminna Biblioteka Publiczna w Krasnem ogłosiła konkurs na „Super Mamę Gminy Krasne”. „Lajkami” użytkowników Facebooka tytuł zdobyła Katarzyna Siuda.

 

Z okazji Dnia Matki Gminna Biblioteka Publiczna w Krasnem ogłosiła plebiscyt na Super Mamę Gminy Krasne. Od 17 maja można było zgłaszać kandydatki. Potem w drodze głosowania na profilu Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasnem, spośród mam zgłoszonych do udziału w konkursie wyłoniono laureatki. Warto dodać, że kandydatki musiały spełniać podstawowy warunek, jakim było zamieszkiwanie na terenie gminy Krasne.

Pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Siuda uzyskując 511 pozytywnych reakcji pod swoim zdjęciem, miejsce drugie Jadwiga Czarnecka z 376 reakcjami, trzecie Krystyna Falkowska – 248 lajków. Na miejscu czwartym znalazła się Elżbieta Kucharczyk – 147 reakcji.

 

Sponsorem nagród tegorocznej edycji Plebiscytu „Super Mama Gminy Krasne” jest Figura Centrum Pięknego Ciała z Ciechanowa. Wręczenie nagród odbędzie się na uroczystości „Pożegnania Lata 2022” na którą organizatorzy zapraszają wszystkich głosujących.

Serdecznie gratulujemy.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments