Joga i jeździectwo – propozycja na listopadowy weekend w Krasnem

Jesienny wyjazd „Joga i Jeździectwo” odbędzie się w długi weekend 11 – 14 listopada w Angel Stables w Krasnem.

 

– Praktyka jogi, wokół której będzie skupiał się wyjazd, skłoni nas do refleksji nad znalezieniem balansu pomiędzy wysiłkiem, a pasywnością, napinaniem mięśni, a rozluźnieniem. Spróbujemy odnaleźć spokój oraz rozluźnienie, przede wszystkim w aktywnej porannej praktyce rozpoczynającej się od mantry, medytacji, powitań słońca. Podczas zajęć będziemy płynnie przechodzić od podstawowych pozycji stojących balansujących, do siedzących rozciągających, wsłuchując się jednocześnie w prowadzący nas oddech – informują organizatorzy.

W czasie czterodniowych warsztatów będzie można poćwiczyć nie tylko jogę, ale również jeździectwo.

– Obcowanie z końmi jest niesamowitym przeżyciem, a gdy dodamy do tego malownicze tereny mazowieckiej wsi otrzymamy niepowtarzalne wspomnienia. Trening jeździecki wymaga ogólnej sprawności fizycznej, poczucia balansu oraz pewności siebie. Pomaga on w sferze nie tylko związanej z ciałem, ale równie doskonale wpływa na samopoczucie, uwalniając emocje oraz pobudzając kreatywność – dodają.

 

W zajęciach jogi i jeździeckich mogą wziąć udział osoby o każdym stopniu zaawansowania, również te dopiero zaczynające swoją przygodę z jogą, medytacją, czy końmi. Każde ćwiczenie będzie dostosowane do poziomu danej osoby.

Kadra prowadząca:

  • Anna Bashenko – gwiazda międzynarodowej areny jeździeckiej. Kaskader, trener, miłośnik jeździectwa naturalnego.
  • Daniel Tomaszewski – kaskader, lider naszej grupy. Olbrzymie doświadczenie od fechtunku, przez dżygitówkę, aż po zabawy z ogniem.
  • Sonia Frydrych – joginka i fotografka. 5+ lat praktyki ashtangi/hatha jogi w tradycyjnym nurcie. Łączy nauczanie fizycznego aspektu jogi z sesjami zdjęciowymi o tematyce portretowej oraz jogowej.

 

Zapisy w wiadomości prywatnej lub mailowo joga@soniafrydrych.art

Zajęcia są płatne: zakres ceny: do 7 listopada 1200 PLN/ po 7 listopada 1400os za całość (3h zajęć jogi dziennie + 3h jazdy konnej + zakwaterowanie + wyżywienie + ceremonia kakao).

 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
1 rok temu

Ceremonia kakao brzmi jakoś zagadkowo

Mqrcos
Mqrcos
1 rok temu

Hmmm, w kakao