Jednorożec. 23-latka pędziła 105 km/h w obszarze zabudowanym. Straciła prawo jazdy

Wczoraj w Stegnie na ul. Warszawskiej policjanci z przasnyskiego Wydziału Ruchu Drogowego, zatrzymali do kontroli drogowej 23 – letnią kierującą Audi, która pomimo obowiązującego ograniczenia prędkości do 50 km/h, w terenie zabudowanym poruszała się z prędkością 105 km/h.

 

Z uwagi na rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 55 km/h w terenie zabudowanym, kierująca Audi, mieszkanka pow. przasnyskiego, za swoje postępowanie została ukarana wysokim mandatem oraz otrzymała 10 punktów karnych. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

– Wciąż przypominamy, że kierowca który przekracza prędkość w obszarze zabudowanym o 50 km/h., musi liczyć się z konsekwencjami utraty prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli będzie nadal prowadzić pojazdy okres ten zostanie przedłużony do 6 miesięcy.  W przypadku ponownego prowadzenia pojazdów w przedłużonym okresie, starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania – apeluje przasnyska komenda.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edy
Edy
2 lat temu

Gratulacje kochana 😊🌷

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu

Jeśli nadal będzie prowadzić pojazd, straci prawko na 6 miesięcy. A chyba powinna wówczas iść do pierdla na miesiąc…

I nie piszcie proszę o wysokim mandacie, bo dostała zapewne 5 stówek. To jest wysoki mandat za.taki wybryk? Nie wydaje mi się.

przasnyszanka
przasnyszanka
2 lat temu

Mądry komentarz.Tak to powinno wyglądać.