Jeden miał 3 promile, drugi 3,5. Zatrzymała ich przasnyska drogówka.

Policjanci z przasnyskiej drogówki zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn, którzy kierowali pojazdami pod wpływem alkoholu.

 

– Do pierwszego zatrzymania doszło tuż po godzinie 17.00 w miejscowości Szla (gm. Przasnysz), po tym jak przasnyscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kierującym Oplem Corsą, który spowodował kolizję drogową, uderzając swoim pojazdem w ogrodzenie oraz znak drogowy. Będący na miejscu policjanci ustalili, że sprawcą kolizji jest 32 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, którego badanie stanu trzeźwości wykazało, że w swoim organizmie posiadał on blisko 3,5 promila alkoholu. Dodatkowo policjanci po sprawdzeniu danych kierującego oplem w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierujących ustalili, że zatrzymany mężczyzna kierował pojazdem bez uprawnień – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Kolejny kierowca „na podwójnym gazie” wpadł w miejscowości Stara Krępa (gm.Przasnysz). Tym razem do kontroli drogowej został zatrzymany 25–letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, który kierował samochodem osobowym marki Opel Astra, pomimo posiadania w swoim organizmie blisko 3 promili alkoholu.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowania obaj kierujący odpowiedzą przed sądem. Grozi im wysoka grzywna oraz kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


 

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments