Inauguracja rundy wiosennej. MKS Przasnysz pokonał Wisłę II Płock

W meczu 19. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej drużyna MKS Przasnysz pokonała zespół Wisły II Płock 3:2.

 

Po pół godziny gry do bramki trafił Marcin Więckowski (Wisła II Płock) uderzając z okolic linii pola karnego. Kilka minut później wyrównał Dominik Witkowski z drużyny MKS Przasnysz. Po przerwie na prowadzenie gospodarzy wysunął Jacek Kopciński, a na kwadrans przed ostatnim gwizdkiem trzecie trafienie dla MKS Przasnysz zanotował Szymon Morawski. Pod koniec meczu kontaktowego gola strzelił jeszcze Adrian Szczutowski z Wisły.

– Cieszymy się, że inauguracja rundy wiosennej jest udana. Zrobiliśmy pierwszy krok do realizacji naszego celu. Mamy jednak świadomość, że pracy przed nami bardzo dużo. Uważam, że to zwycięstwo trzeba docenić ponieważ mieliśmy swoje kłopoty zdrowotne, a Wisła przyjechała do Przasnysza wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny. My nie mogliśmy skorzystać z trzech ważnych zawodników, Smolińskiego, Pepłowskiego i Sz. Kamińskiego oraz Osieckiego, co nie było komfortowe – komentuje wynik MKS Przasnysz.

 

– Było sporo zasłużonej radości po meczu. Od poniedziałku jednak musimy zapomnieć o Wiśle i rozpoczynamy przygotowania do bardzo ciężkiego i ważnego meczu z Narwią Ostrołęka – dodaje klub.

Skład drużyny MKS Przasnysz: Przychodzki, Gumowski, Szczerbowski, Borowiec, Bartosiewicz, Witkowski, Słowik, Kopciński, Kamiński T, Kraska, Jaczewski

Ponadto zagrali: Morawski, Rutkowski, Felszer, Prusik

Ławka rezerwowych: Grabowski, Michalak, Smoliński, Pepłowski

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments