Gmina Przasnysz ogłosiła II przetarg. Nieruchomość w Smoleniu Trzciance idzie po raz kolejny pod młotek

Wójt gminy Przasnysz, Grażyna Wróblewska ogłosiła drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości rolnej.  Jest ona położona w miejscowości Smoleń Trzcianka.

 

Nieruchomość, o której mowa położona jest w zachodniej części wsi Smoleń Trzcianka oddalonej o 8 km od miasta Przasnysz.

„Działka ma kształt prostokąta, zbliżony do kwadratu. Położona jest po południowej stronie drogi gminnej nr 49 o nawierzchni żwirowej. Po obu stronach wschodniej i zachodniej, w odległości około 150 – 200 metrów są siedliska rolnicze w zabudowie kolonijnej”.

 

Nieruchomość wolna jest od obciążeń i praw osób trzecich. Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren, na którym położona jest nieruchomość przeznaczony jako teren upraw rolnych.

Przetarg odbędzie się 13 kwietnia 2023 roku o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Gminy Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, pok. Nr 6. Cena wywoławcza  nieruchomości to 80 tys. zł netto.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium przelewem w wysokości 4 500 złotych na konto Gminy Przasnysz najpóźniej do dnia 6 kwietnia  2023 roku.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pawel
Pawel
10 miesięcy temu

I co sprzedana?