Gmina Przasnysz. Motorowerem na podwójnym gazie.

W piątek, 5 kwietnia,  w miejscowości Dobrzankowo w gminie Przasnysz funkcjonariusze z Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu zatrzymali nietrzeźwego kierującego motorowerem. 46-letni motorowerzysta miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Godną postawą do naśladowania wykazało się trzech funkcjonariuszy z Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu, którzy jadąc drogą K57 w miejscowości Dobrzankowo zatrzymali motorowerzystę, którego tor jazdy wskazywał na to, że znajduje się w stanie nietrzeźwości. Przypuszczenia strażników granicznych potwierdziło badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez przybyłych na miejsce przasnyskich policjantów, które wykazało, że 46-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego w chwili kierowania motorowerem miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz 46-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Policja przypomina, że nietrzeźwi kierujący stanowią bardzo duże zagrożenie dla zdrowia i życia, nie tylko dla siebie ale również i dla innych uczestników ruchu drogowego.

Widzisz nietrzeźwego za kierownicą reaguj. Powiadom Policję.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments