FOTOGRAFOWANIE NOCĄ

„Jak uchwycić piękno nocy?”- takie pytanie zadają często uczestnicy kursów fotograficznych. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, którzy są jednocześnie uczestnikami projektu „W Kurpia obiektywem” wzięli udział w niecodziennych warsztatach fotografii artystycznej, gdzie dowiedzieli się jak fotografować, gdy jest już ciemno.

Fotografowanie bez światła słonecznego ma swój klimat, pozwala na inne pokazanie uroków miasta i terenów podmiejskich. Młodzież pod okiem pani fotograf Małgorzaty Głodkowskiej chciała sprawić, że kolory i światła nocy będą zapierały dech. Fotografka doradziła jak dobrać odpowiednie parametry ekspozycji do jakiego aparatu i sytuacji zdjęciowej. Podpowiedziała również, jak poradzić sobie w przypadku, w którym nie mamy akurat statywu pod ręką.

W maju młodzi fotograficy mieli również możliwość fotografowania w studiu „Fusionlab”, a także pracowania z modelką.

Projekt „W Kurpia obiektywem” realizowany jest w ramach Programu Równać Szanse 2014 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzonego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Środki finansowe na projekt pozyskało Stowarzyszenie RAZEM z PrzasnyszaSprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments